CD Projekt rozdaje prezenty oddanym firmie pracownikom. Gadżety nawiązują do Cyberpunk 2077

Dobrych pracowników trzeba doceniać, jeśli chce się ich w firmie zatrzymać. To stara prawda, którą doskonale zna CD Projekt. Studio nagrodziło swoich wieloletnich pracowników prezentami, które nawiązują do nadchodzącej gry Cyberpunk 2077.

Studia gier to środowiska twórcze, a więc docenianie wieloletnich pracowników różnego rodzaju gadżetami jest na porządku dziennym. Im dłuższy staż, tym pracownik może liczyć na ciekawszy prezent. CD Projekt w zasadzie istnieje od 1988 roku, ale wtedy studio funkcjonowała jeszcze w ramach spółki Optimus. Jest więc w przedsiębiorstwie kilka osób, które pracują tam już niezwykle długo, w związku z tym zdecydowano się nagrodzić ich za wysiłek i oddanie. W materiałach "InsideRED" pochwalono się prezentami, jakie otrzymali pracownicy którzy pracują w studiu od 5, 10, 15 i 25 lat (sic!). Tak, niektórzy w CD Projekt spędzili już ćwierć wieku. W jaki sposób uhonorowano ich pracę?

CD Projekt podarował swoim pracownik gadżety z Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 to najważniejsze premiera CD Projekt od 2015 roku, kiedy studio na rynek wypuściło Wiedźmina 3: Dziki Gon. Gra stała się międzynarodowym sukcesem i wywindowała CD Projekt do superligi wśród twórców gier. Ostatnio nawet doceniono produkcję w podsumowaniach dekady PlayStation i metacritic, w których zajęła trzecie miejsce. Polskie studio zyskało na wartości i sile przebicia, dzięki czemu do Cyberpunk 2077 udało się nawet zaangażować Keanu Reevesa.

Zobacz wideo

Produkcja ma więc szanse powtórzyć sukces Wiedźmina lub chociaż się do niego zbliżyć. Nie dziwi więc, że wszystkie prezenty są stylizowane na tę grę. W końcu pierwsze zapowiedzi pojawiły się dekadę temu, więc większość z docenionych pracowników miało szansę pracować przy niej od samego początku. CD Projekt podarował swoim deweloperom m.in. skórzaną kurtkę oraz gitarę elektryczną stylizowane na Cyberpunk 2977. 

Więcej o: