Designerskie gadżety holenderskiej marki do słuchania muzyki. Teraz dostępne taniej nawet o połowę!

Fresh'n Rebel to holenderska marka, która zajmuje się dystrybucją nowoczesnych akcesoriów do telefonów i laptopów. Ich produkty są reklamowane jako wytrzymałe i zgodne z najnowszymi trendami modowymi. Teraz kupisz je w bardzo okazyjnej cenie. Przeceny sięgają nawet - 50%!

Słuchawki i głośniki Fresh'n Rebel z wyprzedaży 

Fresh'n RebelFresh'n Rebel fot. zalando

Produkty marki Fresh'n Rebel należą do najbardziej innowacyjnych na rynku elektronicznym. To, co zasługuje na szczególną uwagę to przede wszystkim bezprzewodowe słuchawki Fresh’N Rebel Caps. Są lekkie, mają świetny design i charakteryzują się świetną jakością dźwięku. Możesz nosić je na co dzień, ale również na siłownię, Są wygodne i dobrze dopasowują się do kształtu głowy. Oprócz słuchawek nausznych wybrałyśmy niewielkie słuchawki dokanałowe, które zmieszczą się do małej torebki, a nawet do kieszeni. 

Kolejną kategorią produktów Fresh'n Rebel są wodoodporne głośniki. Te kompaktowe modele o nowoczesnej stylistyce są wyposażone w mocną baterię o wytrzymałości do 15h grania. Połączysz się z nimi dzięki systemowi Bluetooth.

 
Więcej o: