Biedronka rozdaje paczki dla noworodków. Kto może skorzystać? Jak otrzymać paczkę dla niemowlaka?

Biedronka rozdaje paczki powitalne rodzicom dzieci, które urodziły się bądź urodzą w 2020 roku. To element akcji promocyjnej z okazji 25 lat obecności Biedronki na polskim rynku.
Zobacz wideo

Biedronka świętuje ćwierć wieku obecności na polskim rynku. Z tej okazji uruchomiono promocję, która nawiązuje do narodzin sieci dyskontów przed 25 laty nad Wisłą. Sklep od 3 lutego rozdaje paczki dla noworodków z produktami marki Dada.

Narodziny dziecka to radość nie do opisania. Dlatego Dada chce z radością powitać każde nowo narodzone dziecko w Polsce. Dla tych dzieci, które przyjdą na świat w 2020 roku mamy prezent – paczkę powitalną Dada, która zostanie dostarczona prosto do domu

- informuje strona Dadaclub.pl

Biedronka rozdaje darmowe paczki dla noworodków

Żeby skorzystać z okazji, trzeba odwiedzić stronę marki i się zarejestrować. Na prezenty od Dada mogą liczyć nie tylko rodzice dzieci, które przyszły już na świat, ale także tych, które dopiero się urodzą. Jedyną zasadą jest to, że paczki przysługują noworodkom z 2020 roku. Po narodzinach wystarczy wrócić na stronę Dadaclub.pl i potwierdzić swoje dane. W paczce znajdują się podstawowe produkty, które przydadzą się każdemu rodzicowi czyli:

  • pieluszki DADA Extra Care rozmiar 2 (3-6 kg),
  • chusteczki nawilżane Dada Sensitive do skóry wrażliwej,
  • patyczki higieniczne Dada 100 proc. bawełny.

Paczka jest oczywiście darmowa, tak samo jak przesyłka. Biedronka w całej akcji współpracuje z Pocztą Polską. Akcja potrwa do końca roku lub do wyczerpania zapasów. Możliwe więc, że paczkę będzie można odebrać już w jednym z tysięcy paczkomatów, jakie Poczta Polska planuje postawić w Polsce do końca 2021 roku. 

>>> Zobacz też: Biedronka przecenia produkty o połowę. Sprawdź, na czym polega pilotażowy program

Więcej o: