Xbox Game Pass i PlayStation Now na luty już znane. W ofercie Final Fantasy i Wolfenstein

Microsoft ujawnił zawartość Xbox Game Pass na luty. Do usługi trafiło m.in. Final Fantasy XV. Sony także podało już gry, które w lutym uzupełnią bibliotekę PlayStation Now.
Zobacz wideo

Xbox Game Pass oraz PlayStation Now to usługi, które działają jak Netflix dla gier. W cenie abonamentu, otrzymujemy dostęp do bazy gier, która z biegiem czasu ulga zmianom. W każdą produkcję można grać bez dodatkowych opłat, w ramach subskrypcji. Xbox Game Pass jest wciąż dostępny w Polsce w promocji - trzymiesięczny abonament w wersji ultimate (czyli z dostępem do Xbox Live Gold) kosztuje jedynie 4 zł, zamiast standardowego 40 zł/miesiąc.

Z kolei PlayStation Now wciąż nie jest dostępne w Polsce. By skorzystać z usługi trzeba mieć na przykład konto zarejestrowane jako brytyjskie.

Xbox Game Pass i PlayStation Now - znamy nowe gry na luty

Biblioteka obu usług jest co jakiś czas aktualizowana. Od 6 lutego w ramach abonamentu Xbox Game Pass będzie można zagrać w trzy nowe produkcje:

  • Final Fantasy XV,
  • Wolfenstein: Youngblood,
  • Death's Gambit

Najważniejszą produkcją jest tutaj oczywiście Final Fantasy XV, które premierę miało przed czterema laty. Kolejna część tej kultowej serii została bardzo dobrze przyjęta przez krytyków oraz graczy, osiągając 81 punktów na metacritic. Wolfenstein: Youngblood pojawił się ledwo w zeszłym roku i jest to zdecydowanie gorsza pozycja. Ledwie 63 punkty metacritic i jeszcze gorsza średnia ocen od graczy, w wysokości 2,6. Death's Gambit to z kolei RPG akcji, które wyszło dwa lata temu i plasuje się w ocenach pomiędzy powyższy tytułami. Zarówno gracze i recenzenci dali grze 72/100 punktów.

W PlayStation Now także pojawią się trzy nowe produkcje:

  • The Evil Within
  • LEGO Worlds (dostępna do 4 sierpnia)
  • Cities: Skylines

PlayStation poinformowało także, że styczniowe gry tj. Horizon Zero Dawn oraz Uncharted: Zagubione Dziedzictwo będą dostępne do 7 kwietnia 2020 roku. Z kolei w PUBG, Formula 1 2019 oraz Wolfenstein: The Old Blood będzie można grać jedynie do 2 marca 2020 roku.

Więcej o: