Koronawirus. Miły prezent od Orange. 10 GB internetu i odkodowane kanały

10 GB internetu, odkodowane kanały oraz brak opłaty za dostawę kurierską umów wprowadza Orange w związku z koronawirusem. - Chodzi przede wszystkim o łatwiejszy kontakt z bliskimi oraz więcej czasu, który będziemy spędzali w domu - tłumaczy rzecznik operatora.

O decyzji Orange Polska poinformował na Twitterze prezes spółki Jean-François Fallacher. 

Zdecydowaliśmy o przyznaniu wszystkim klientom indywidualnym dodatkowych 10 GB danych w związku z aktualną sytuacją z koronawirusem. Do końca marca otwieramy także więcej kanałów telewizyjnych dla klientów Orange TV 

- napisał Fallacher.

Oferta ważna od 13 marca

Jak tłumaczy rzecznik Orange Wojtek Jabczyński, darmowe 10 GB na internet będzie można otrzymać od 13 marca. Oferta dotyczy wszystkich klientów indywidualnych ofert abonamentowych i prepaid. Pakiet będzie ważny w Polsce, do końca marca br. Można będzie go aktywować wysyłając bezpłatny SMS o treści 10GB na numer 80820.

Ponadto Orange na czas do końca marca odkoduje ponad 40 kanałów Pakietu Komfortowego dla wszystkich klientów telewizji kablowej Orange TV. Rzecznik spółki przypomniał, że najbliższa kolejka PKO BP Ekstraklasy transmitowana w kanałach CANAL+ będzie odkodowana dla wszystkich abonentów Telewizji Orange.

Inna sprawa, że zaczyna być wątpliwe, czy rozgrywki piłkarskiej ekstraklasy będą kontynuowane. Nie chce tego m.in. Jakub Błaszczykowski, obecnie zawodnik Wisły Kraków.

Orange informuje także, że wprowadza darmową dostawę kurierską umów telekomunikacyjnych (bez i z telefonem) po złożeniu zamówienia na stronie internetowej lub poprzez infolinię. 

Rozumiejąc sytuację, w jakiej - ze względu na zagrożenie koronawirusem - znaleźliśmy się wszyscy (sam pracuję od kilku dni z domu), chcemy choć trochę ułatwić życie naszym klientom. Chodzi przede wszystkim o łatwiejszy kontakt z bliskimi oraz więcej czasu, który będziemy spędzali w domu

- tłumaczy decyzję operatora Jabczyński. 

Zobacz wideo Koronawirus uderza w gospodarkę. Widmo recesji na horyzoncie?

Koronawirus. Czytaj także:

***

W piątek gościem porannej rozmowy Gazeta.pl jest minister Jadwiga Emilewicz. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, prowadzisz biznes i chcesz zadać pytanie pisz do nas: next.redakcja@agora.pl

embed