Rayman Legends za darmo od Ubisoft. Kolejne bezpłatne gry nie tylko w Epic Games Store

Epic Games Store jak co tydzień rozdaje darmowe gry. Ostatnio prezenty rozdaje też Ubisoft. Tym razem od francuskiej firmy za darmo można dostać Rayman Legends.

Darmowe gry, to już dość powszechna praktyka. Co jakiś czas prawie każdy dystrybutor oferuje tytuły, które bezpłatnie można dodać do swojej biblioteki. Epic Games Store robi to nawet regularnie - co tydzień do darmowej oferty wpadają nowe tytuły. I bynajmniej nie są to nieznane nikomu produkcje, a często duże i rozpoznawalne hity. W zeszłym roku w promocji dostępna była antologia Batman Arkham, a w połowie marca udostępniono fanom grę Watch Dogs. Warto więc co tydzień śledzić Epic Games Store.

Obecnie do biblioteki można dodać bezpłatnie aż cztery pozycje. Do jutra (2 kwietnia) do godz. 17.00 w promocji dostępne jest "World War Z", "Figment" oraz "Tormentor x Punisher". Z kolei od przyszłego czwartku (9 kwietnia) do 17.00 bezpłatnie do swojej biblioteki można dodać "Drawful 2". Wiemy też, które z gier Epic Games Store od jutra przez tydzień udostępni za darmo. Tym razem są to mniejsze tytuły. Świetnie ocenione przez recenzentów oraz wielokrotnie nagrodzone "Gone Home" to gra bazująca na fabule, którą można określić jako dramat obyczajowy. Drugi tytuł to "Hob". Ta zręcznościowa gra o cieszącej oko, uroczej fabule także została bardzo dobrze przyjęta przez dziennikarzy. 

Zobacz wideo Cyberpunk 2077 powtórzy sukces Wiedźmina 3? Oto gry, na które czekamy najbardziej

Ubisoft też rozdaje gry. Za darmo dostępny jest Rayman Legends

Również Ubisoft w ostatnich tygodniach rozdaje gry. Ostatnio bezpłatnie można było dodać do swojej biblioteki Child of Light. Teraz francuska firma zdecydowała się udostępnić za darmo Rayman Legends. Gra wyszła w 2013 roku i została bardzo dobrze przyjęta, zgarniając za wersję na komputer 89 punktów na 100 możliwych na serwisie ratingowym Metacritic. To ostatnia gra z serii, która zapewni nam zabawę przez co najmniej 10 godzin. Produkcję można dodać za darmo do biblioteki Uplay do piątku 3 kwietnia do godziny 15.00.

Więcej o: