CD Projekt RED nie ustaje w promocji Cyberpunk 2077. Producent zaprezentował dwie frakcje z gry

CD Projekt RED zdecydował się zaprezentować dwie frakcje, które będzie można spotkać w Cyberpunk 2077. To element promocji gry, której premiera zaplanowana jest na wrzesień 2020 roku

Choć premiera gry Cyberpunk 2077 dopiero we wrześniu, to jej twórcy już od początku roku podgrzewają atmosferę, krok po kroku prezentując pochodzące z niej "smaczki". Po poznaniu wymagań sprzętowych oraz licznych przecieków dotyczących postaci oraz fabuły gry czas na kolejne ciekawe fakty. 

Zobacz wideo Cyberpunk 2077 powtórzy sukces Wiedźmina 3? Oto gry, na które czekamy najbardziej

CD Projekt RED przedstawił dwie frakcje obecne w Cyberpunku 

CD Projekt RED zdecydował się zaprezentować frakcje, które spotkamy w mieście Night City, gdzie toczy się akcja gry. Pierwszą z nich będzie grupa The Mox zajmująca się ochroną osób świadczących usługi seksualne. Grupa "powstała w 2076 roku po śmierci Elizabeth Lizzie Borden, byłej właścicielki klubu striptizerskiego oraz prostytutki, która za życia dzielnie walczyła o bezpieczeństwo swoich pracowników i broniła ich przed przemocą" - czytamy w opisie frakcji dostępnej na koncie twitterowym gry. 

Druga frakcja - 6th street - została zaprezentowana dwa dni później również za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tworzyć ja będą weterani czwartej Wojny Korporacyjnej. Grupa powstała po to, aby zastąpić bezradną policję Night City oraz służyć i chronić społeczność Vista Del Rey. W rzeczywistości czyny jej przedstawicieli są nie do końca prawe. 

Premiera Cyberpunk 2077 odbędzie się 17 września. Gra dostępna będzie na PC oraz konsolach PS4 oraz Xbox One. Początkowo jej debiut zaplanowany był na kwiecień br. Wszystko wskazuje na to, że Cyberpunk może stać się jedną z 10. najlepiej sprzedających się gier w historii, osiągając sprzedaż na poziomie 34 mln kopii. Osoby zainteresowane dziełem CD Projekt RED mogą obserwować konta twitterowe oraz facebookowe Cyberpunka, gdzie podawana są wszelkie nowości związane z grą. 

Więcej o:
Komentarze (5)
CD Projekt RED nie ustaje w promocji Cyberpunk 2077. Producent zaprezentował dwie frakcje z gry
Zaloguj się
 • pavise

  Oceniono 5 razy 1

  Jak na grę, która miała być pierwotnie zrobiona w kwietniu tego roku to niewiele pokazali.

 • farcry3

  Oceniono 4 razy 0

  Pompujemy, pompujemy !!!! Gonimy króliczka, gonimy ! Chodzi oczywiście o pompowanie kursu. Spółka ma jakies 33 mld kapitalizacji a zarobiła w 2019 roku ...170 mln :-) Nawet jak ta gra wyjdzie ( robia ją chyba od 2012 roku :-) ) to żeby uzasadnic taką wycenę, to tę grę by musiała kupić cała galaktyka. CD zajmuje sie bardziej PR-em niż grą.

 • szloma

  Oceniono 6 razy 0

  Już rzygam tę grą, jej nie ma jeszcze, a jest w wiadomościach codziennie jak skurczywirus.

 • piesnakoty

  Oceniono 4 razy 0

  myślałem, że pokażą jakieś fragmenty gry, a tu jedynie jakiś animowany napis.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX