Cyberpunk 2077: Jakie są wymagania sprzętowe? Kiedy premiera? Ile będzie kosztować gra CD Projekt?

Cyberpunk 2077 to najbardziej oczekiwana premiera 2020 roku. Ciekawość fanów miała zostać zaspokojona już w kwietniu, ale premierę przesunięto o pięć miesięcy. Sprawdź datę premiery, cenę i wymagania sprzętowe Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077 to kolejna wielka premiera polskiego studia CD-Projekt. Początkowo premierę zaplanowano na 16 kwietnia 2020 roku, ale kierując się chęcią dopracowania gry, deweloper przesunął debiut gry o pięć miesięcy. Premiera Cyberpunk 2077 odbędzie się 17 września 2020 roku. W grze wcielamy się bohatera o imieniu V, którego płeć pozostaje niezdefiniowana. Tworząc postać, można jedynie przypisać jej fizyczne cechy męskie lub kobiecie. W najlepszego przyjaciela protagonisty wciela się Keanu Reeves, któremu tak spodobało się odgrywanie roli, że poprosił o zwiększenie jej czasu ekranowego. 

Zobacz wideo Keanu Reeves odegra rolę Johnny'ego Silverhanda

Cyberpunk 2077 - wymagania sprzętowe 

CD-Projekt wciąż nie podał minimalnych i preferowanych wymagań sprzętowych. Znamy natomiast konfigurację sprzętu, na jakim studio pokazało grę podczas ubiegłorocznych targów E3:

 • Intel Core i7-8700K, sześć rdzeni, taktowanie 3.70GHz
 • Pamięć RAM: G.Skill Ripjaws V 2x, pojemność 16 GB, częstotliwość pracy 3000 MHz
 • Karta graficzna: Nvidia Titan RTX
 • Płyta główna: Asus ROG Strix Z370-I Gaming
 • Dysk: Samsung 960 Pro SSD M.2 o pojemności 512 GB
 • Zasilacz: Corsair SF600 (600W)

To jednak zapewne najsilniejsza konfiguracja,na jakiej uruchomiono grę. Alvin Liu z CD-Projekt RED w wywiadzie dla Wccftech powiedział, wypowiedział się na tema gry w ten sposób:

Oczywiście, jeśli wydasz 2 tys. dol. na gamingowy PC, gra będzie na nim wyglądała lepiej. Ale grafika będzie niesamowita również na konsolach i tanich PC.

Można też spróbować wygrać dedykowaną kartę do Cyberpunk 2077, którą studio stworzyło razem z Nvidią. Konkurs trwa do 28 lutego, więc warto się śpieszyć. 

Cyberpunk 2077 cena - ile będzie kosztować gra?

Najtańsza wersja to ta na komputery. Już teraz można ją zamówić w preorderze za 199 zł. Nieco droższe są wydania konsolowe Cyberpunk 2077. Wersja na PlayStation 4 i Xbox One będzie kosztować 269,99 zł. Pojawi się również edycja kolekcjonerska, w cenie 749,99 zł. W jej skład wejdzie 25 centymetrowa figurka z główną postacią, artbook w twardej oprawie, metalowe przypinki, breloki, haftowane naszywki, mapę, naklejki czy kompendium wiedzy o gry.

Więcej o:
Komentarze (5)
Cyberpunk 2077: Jakie są wymagania sprzętowe? Kiedy premiera? Ile będzie kosztować gra CD Projekt?
Zaloguj się
 • ehehhe

  Oceniono 7 razy 7

  syfiasty clickbait, brak odpowiedzi na pytanie w nagłówku, same ogólniki i informacje sprzed roku... shame, shame, shame

 • Sie Masz

  Oceniono 3 razy 3

  To w koncu jakie te wymagania do hooja waclawa?!Nie interesuje mnie na czym testowali.

 • sighum

  Oceniono 1 raz 1

  nie wiadomo, kiedy gra zostanie wydana, ale tytuł zawiera wskazówkę

 • znajomyjlo

  0

  C/Z na poziomie 100 - przez 100 lat firma zarobi tyle na ile wycenia ją giełda.

 • raknawspak

  Oceniono 4 razy 0

  gó...artykuł o niczym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX