Kontroler Xbox w malowaniu z Cyberpunk 2077? Na Amazonie pojawił się pad do nowej gry CD Projekt

Na Twitterze Xboxa pojawiły się tajemniczy wpis, który promuje Cyberpunk 2077. Rozwiązanie zagadki uruchamia zegar, który odlicza do poniedziałku 20 kwietnia. Wiele osób podejrzewa, że chodzi o zestaw Xbox One ze stylizowanym do Cyberpunk 2077 kontrolerem, który pojawił się na kanadyjskim Amazonie.
Zobacz wideo Cyberpunk 2077 powtórzy sukces Wiedźmina 3? Oto gry, na które czekamy najbardziej

Premierę Cyberpunk 2077 przełożono na 17 września 2020 roku. CD Projekt zapowiedział, że machina promocyjna ruszy na kilka tygodni przed premierą, ale tak naprawdę polskie studio cały czas nie daje nam zapomnieć o swojej najnowszej grze. Do promocji Cyberpunk 2077 w ciekawy sposób włączył się też Xbox. Opis profilu na Twitterze zmienił się i obecnie wygląda tak:

Xbox promuje Cyberpunk 2077Xbox promuje Cyberpunk 2077 fot. KaK

Gdyby ktoś miał wątpliwości, czy stylizowany tekst dotyczy gry CD Projekt, lokalizacja ustawiona na Night City je rozwiewa, bo to właśnie w tym mieście dzieje się akcja Cyberpunk 2077. Oprócz tego Xbox opublikował wpis zagadkę, która prowadzi do TEJ strony.

Wystarczająco wytrwałe osoby, które złamały kod, natrafiły na poniższą grafikę. Jak wynika z ich wpisów, "choombata" oznacza kolegę, znajomego, ziomka.

Zagraniczne portale m.in. IGN i Games Radar donoszą, że na stronie Xboxa wita ich zegar. Ten odlicza czas do poniedziałku 20 kwietnia, gdy zapewne dowiemy się, jaką niespodziankę dla nas przygotowano.

Wiele osób jednak podejrzewa, że może chodzić o specjalny zestaw Xbox One Cyberpunk 2077, który częściowo pojawił się już na kanadyjskim Amazonie. 

Kontroler do Xbox One stylizowany na Cyberpunk 2077

W ofercie kanadyjskiego Amazona przez chwilę można było zamówić w przedsprzedaży kontroler do Xbox One, który stylizowany jest na Cyberpunk 2077. Do regularnej sprzedaży pad miał trafić 4 maja. Jego projekt wzbudził sporo zachwytów. Kontroler wygląda industrialnie i został wykonany tak, jakby już był przez kogoś intensywnie używany, na co wskazuje odchodząca farba i liczne rysy. Pojawiło się na nim logo jednej z frakcji i korporacji z Cyberpunk 2077, Araska Corp. oraz wydrapany napis NO FUTURE.

Więcej o: