Prześwietlamy nowy smarfton od OPPO - Reno3. Poznaj jego specyfikację

Przyglądamy się modelowi zarówno jeśli chodzi o design, jak i całą specyfikację. Sprawdzamy aparat, kamerę czy wytrzymałość baterii.
autor
open-image
  • Wyraźne zdjęcia w dzień i w nocy

   OPPO Reno3 ze zdjęciami w formacie 108 MP optymalizuje najczęstsze scenariusze użytkowania, szczególnie w jasnym świetle, takie jak szczegóły twarzy i szczegóły tekstu. Dzięki połączeniu trzech aparatów 13 MP, 48 MP i 8 MP uzyskano ogniskową, która pozwala zachować wyraźny obraz podczas przybliżania i oddalania, niezależnie od odległości.
   Sprawdź cenę
  • Ultrastabilizacja wideo

   OPPO Reno3 po raz kolejny podniósł poprzeczkę w zakresie stabilizacji wideo. Wykorzystując ultraszerokokątny obiektyw, wprowadził nową funkcję podwójnej stabilizacji obrazu. Niezależnie od tego, czy podczas codziennego użytkowania, czy intensywnej aktywności, zapewniona jest najwyższa jakość wideo. Dzięki aplikacji Soloop automatycznie zedytujesz wideo zgodnie z rytmem wybranej muzyki. Dodaje także automatycznie efekty przejścia między ujęciami oryginalnego filmu.
   Sprawdź cenę
  • Eleganckie wzornictwo

   Smartfon waży tylko 170 g, a jego grubość wynosi 7,9mm. Cykliczne zmiany na niebie, ucieleśniające różnorodne nastroje, zainspirowały projektantów Reno3 do stworzenia trzech wariantów kolorystycznych: czarnego, białego i niebieskiego.
   Sprawdź cenę
  • Zwiększona wydajność

   Smartfon OPPO Reno3 wyposażony jest w procesor MediaTek Helio P90 taktowany zegarami 2 x 2,2 GHz + 6 x 2,0 GHz. Procesor wspomaga 8 GB RAM oraz 128 GB na system piliki. To specyfikacja, która pozwala na płynne działanie systemu, jak i uruchomienie wymagających gier mobilnych.
   Sprawdź cenę
  • Szybkie ładowanie i pojemna bateria

   Smartfon ma baterię o całkiem dużej pojemności 4025 mAh. To jednak szybkie ładowanie stanowi cechę wyjątkową dla Reno3. Technologia VOOC 3.0 oferująca 30W to mniej więcej dwa razy mocniejsze ładowanie, niż w większości smartfonów ze średniej półki. Smartfon naładujesz od 0 do 50% w mniej więcej pół godziny, a od 0 do pełnej baterii w trochę ponad 70 minut.
   Sprawdź cenę
autor

** **

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.

Więcej o: