Podano cenę Xbox One X Cyberpunk 2077 Edition. Jest zaskakująco niska. Konsola trafiła już do sprzedaży

Od dłuższego czasu wiemy o powstaniu specjalnej edycji Xbox One X dedykowanej Cyberpunk 2077. Konsole można już zamawiać w dość przystępnej cenie.

Edycje specjalne konsoli przy okazji premier głośnych tytułów, to dość częsta sprawa. Stworzenie takiej konsoli niejako utwierdza status dużej produkcji. Nie dziwi więc, że powstał dedykowany zestaw do Cyberpunk 2077 Xbox One X, który trafił już do sprzedaży.

Xbox One X Cyberpunk 2077 Edition trafił do sprzedaży. Cena jest już znana

Na stronie Microsoftu pojawiła się możliwość kupna Xbox One X Cyberpunk Edition 2077. Cena to 1399 zł., co można uznać za świetną ofertę W skład wchodzi specjalny kontroler. Do tego oczywiście otrzymujemy dostęp do gry, wartej około 200-250 zł.

Zobacz wideo Nowa generacja konsol - dlaczego warto na nie czekać?

Można też kupić zestaw z drugim kontrolerem, na który otrzymamy 20 proc. rabat, dzięki czemu zapłacimy za niego 207 zł. Drugą opcją jest domówienie abonamentu Xbox Live Gold z 40 proc. zniżką. Do sprzedaży trafiły także same kontrolery Cyberpunk 2077 Editon, które kosztowały 309 zł. Prezentacja kontrolera oraz konsoli w limitowanej edycji odbyła się już jakiś czas temu.

Premiera Cyberpunk 2077 przesunięta

Pierwotnie nowa gra CD Projekt miała ukazać się 16 kwietnia. W styczniu twórcy zapowiedzieli jednak, że nie wyrobią się na czas. Debiut Cyberpunk 2077 przesunięto więc ostatecznie na 17 września 2020 roku, a studio wielokrotnie zapewniało, że mimo pandemii ten termin zostanie już na pewno dotrzymany.

Więcej o: