Darmowe gry w Epic Games Store. W tym tygodniu Pathway i The Escapist 2

Epic Games Store udostępnił kolejne darmowe gry. Tym razem są to mniejsze produkcje: Pathway i The Escapist 2. Można je dodać do swojej biblioteki do czwartku 25 czerwca.

Epic Games Store tydzień w tydzień już od półtora roku udostępnia darmowe gry. W ten sposób zachęca klientów, co pozwala skutecznie walczyć z dominującym na rynku Steamem. Do promocji trafiająą nie tylko małe produkcje, ale także typowe blockbustery. W zeszłym roku była to kolekcja Batman Arkham Series, a w ostatnich tygodniach bezpłatnie można było odebrać GTA 5, Civilization 6 oraz Borderlands: The Handsome Collection.

Epic Games Store promuje także mniej znane, budżetowe gry. By zrekompensować to graczom, produkcje te w promocji pojawiają się parami. 

Zobacz wideo Kultowe serie gier

Darmowe Gry w Epic Games Store w tym tygodniu to Pathway i The Escapist 2

W tym tygodniu Epic Games Store za darmo pozwala zgarnąć Pathway oraz The Escapist 2. Pierwsza produkcja jest dość świeża, bo pojawiła się w zeszłym roku. Pathway jest określany przez twórców jako strategiczna gra RPG. Ma średnią ocen 68 proc. na metacritic, ale wśród not trafiła się jedna maksymalna.

The Escapist zostało ocenione nieco lepiej i zgarnęło średnią 75 proc. To nieco starsza produkcja, bo w tym roku skończy trzy lata. Jest to gra przygodowa z elementami RPG i zręcznościówki. Bohaterami są więźniowie, którzy w trakcie codziennego odsiadywania wyroku starają się zdobyć sprzęt potrzebny do ucieczki, szukać sojuszników do planu, by ostatecznie zwiać na wolność.

Gry można bezpłatnie dodać do swojej biblioteki do czwartku 25 czerwca, do godziny 17:00. W ten sposób oba tytuły będzie można uruchomić w dowolnym momencie, nawet po zakończeniu promocji.

Więcej o: