Czekasz na Diablo 4? Epic Games Store za darmo rozdaje Torchlight 2. Wiemy, co dostaniemy za tydzień

Do sklepu Epic Games Store trafiła kolejna darmowa gra. Torchlight 2 to produkcja, która może umilić oczekiwane na Diablo 4. Wiemy też, jakie produkcje trafią do darmowej oferty w przyszłym tygodniu

Diablo 4 raczej nie pojawi się zbyt szybko. Blizzard zapowiedział grę dopiero pod koniec ubiegłego roku. W proces twórczy zaangażowano graczy, którzy mogą wyrazić swoją opinię na forum, co później pod uwagę biorą deweloperzy. Ci dostarczają również co jakiś czas raporty, w których piszą o zmianach, jakich dokonali. Fani już zdążyli wywrzeć wpływ na kształt produkcji. To wszystko oznacza jednak, że przed nami jeszcze sporo czasu do premiery Diablo 4, liczonego raczej w latach niż miesiącach. Tym bardziej że Blizzard raczej nie spieszy się z wydawaniem swoich tytułów. 

Jeśli więc jesteś fanem serii i gatunku hack'n'slash, to nadarza się świetna okazja, by zająć palce i głowę na dłuższy czas w oczekiwaniu na kultową produkcję, dzięki cotygodniowej promocji w Epic Games Store.

Zobacz wideo Kultowe serie gier

Darmowe gry w Epic Games Store. W tym tygodniu Torchlight 2

Epic Games Store w tym tygodniu udostępnił za darmo produkcję o tytule Torchlight 2. To druga część bardzo dobrze przyjętego RPG w stylu Diablo. Interfejs z miejsca przywodzi na myśl słynną serię Blizzarda. Torchlight 2 została bardzo dobrze przyjęty zarówno przez recenzentów, jak i samych graczy. Na metacritic,cin gra otrzymała 88 punktów w agregacie recenzji i ocenę aż 8,5/10, przy niemal 2 tys. ocen graczy. 

Grę za darmo można dodać do swojej biblioteki przez najbliższy tydzień, do czwartku 23 lipca do godziny 17:00. W ten sposób grę będzie można uruchomić w dowolnym momencie, nawet po zakończeniu promocji. Wiemy też, jakie produkcje przygotował Epic Games Store na przyszły tydzień. Będą to Next Up Hero oraz Tacoma. 

Więcej o: