F1 2018 za darmo! Humble Store i Steam rozdają do końca dnia licencjonowaną grę

Do końca dnia za darmo można zgarnąć F1 2018. To jedyna licencjonowana gra, w której można wcielić się w kierowcę najbardziej prestiżowych wyścigów samochodowych. Dzięki licencji gra zawiera oficjalne zespoły, tory, samochody i kierowców. Kod na grę można zrealizować w serwisie Steam.

Sezon Formuły 1 trwa w najlepsze. W sobotnim wyścigu niesamowitego wyczynu dokonał Max Verstappen, który przerwał tegoroczną dominację bolidów Mercedesa. Wcześniej wszystkie wyścigi wygrywali kierowcy z tej stajni. Te niesamowite emocje, jakie przeżywają kierowcy na torach w Monte Carlo czy Singapurze, może poczuć teraz każdy dzięki promocji Humble Store. 

Zobacz wideo Marvel's Avengers: The MODOK [ZWIASTUN GRY]

F1 2018 za darmo. Jak pobrać grę?

F1 2018 to oficjalna i licencjonowana gra najwyższej klasy wyścigów samochodowych. Mimo że niedawno (na początku lipca) pojawiła się już wersja z 2020 roku, to za dwuletnią odsłonę serii wciąż na Steam trzeba zapłacić ponad 160 zł. Można jednak uniknąć tego do końca dnia, gdyż produkcja jest dostępna za darmo na Humble Store, pod TYM adresem. F1 2018 bezpłatnie można pobrać do godziny 22:00 czasu polskiego. Mając konto Humble Bundle, na podanej wyżej stronie, możemy uzyskać kod do gry, który następnie należy zrealizować na Steam. Tam dodajemy grę do biblioteki, co pozwala zainstalować ją i uruchomić w dowolnym momencie. Wcześniej należy przygotować jednak 24 GB miejsca na dysku na instalację produkcji. 

F1 2018 od Codemasters oferuje prawdziwe tory, zespoły, samochody i kierowców. Produkcja otrzymała w serwisie metacritic bardzo wysokie 83 punkty na 100 w wersji na komputery. Grę chwali się za przywiązanie do szczegółów. Dużą popularnością cieszy się tryb multiplayer, w którym organizowane są całe sezony Grand Prix, transmitowane na Twitchu czy Twitterze, które ogląda wiele osób niebiorących udziały w wyścigu. 

Więcej o: