Battlefield 3 za darmo dla abonentów Amazon Prime. Wystarczy aktywować Prime Gaming

Amazon Prime w cenie abonamentu oferuje także usługę Prime Gaming. Tam firma co miesiąc rozdaje za darmo jedną grę. W grudniu padło na Battlefield 3.

Darmowe gry w okresie przedświątecznym to już tradycja. Microsoft przygotował dla graczy trzymiesięczny abonament na Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 4 zł. GOG z kolei za darmo rozdaje Wiedźmina - Edycję Rozszerzoną. Darmową grę oferuje także Amazon dla abonentów Prime Video, usługi VOD z filmami i serialami. 

Zobacz wideo Przygody detektywa Rutkowskiego i fatalny Rambo. Oto najgorsze polskie gry

Battlefield 3 za darmo na Prime Gaming

Prime Gaming to usługa, która wchodzi m.in. w skład abonamentu Amazon Prime Video, choć może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. W jej ramach firma co miesiąc udostępnia bezpłatnie jedną grę. W grudniu był hitowy Battlefield 3.

Kod do gry można otrzymać pod TYM adresem. Wystarczy kliknąć niebieskie przycisk "Claim now". Najpierw jednak musicie aktywować Prime Gaming, jeśli nie zrobiliście tego wcześniej. Na szczęście nie trzeba nigdzie przechodzić, bo cała procedura pojawi się od razu przed nami. Gdy już aktywujecie usługę i klikniecie "Claim now", otrzymacie kod do gry na EA Origins. Tak, trzeba mieć konto w kolejnej usłudze. Wpisując kod w aplikacji EA, dodacie Battlefield 3 do swojej biblioteki. Od tego momentu grę możecie pobrać i zainstalować w dowolnym momencie. 

Co to jest Prime Gaming? 

Prime Gaming to usługa, która stawia na streaming gier wideo. Daje dostęp do środowiska Twitch, gdzie w ramach kanału Prime Gaming abonenci otrzymują dostęp do specjalnych funkcji, które są dostępne w ramach standardowej subskrypcji, takich jak uprawnienia czatu, emotikony, odznaki itp. Prime Gaming to także:

  • Dostęp do zawartości z gry dla członków - uzyskaj dostęp do wybranych gier i łupów w grze bez dodatkowych kosztów.
  • Prezenty - uzyskaj maksymalnie trzy dodatkowe kopie kwalifikujących się treści w grze, aby przekazać je innym osobom w społeczności za pośrednictwem skrzyni prezentów Twitch.
  • Wyjątkowe emotikony - dostęp do emotikonów, takich jak KappaHD, ScaredyCat i innych, zarezerwowanych tylko dla członków Prime Gaming i Turbo.
  • Rozszerzone opcje kolorów czatu - ustaw kolor czatu.
  • Specjalna odznaka, tylko dla członków Prime Chat - pokaż się z dobrej strony dzięki unikalnej odznace. Członkowie Prime są łatwo identyfikowani za każdym razem, gdy zabierają głos w dowolnym kanale w usłudze Twitch, dzięki ikonie korony (Ikona korony).
  • Rozszerzona pamięć masowa transmisji - zapisz swoje poprzednie transmisje na Twitch przez 60 dni zamiast standardowych 14.
Więcej o: