Wiedźmin - Edycja Rozszerzona za darmo. Promocja GOG na gry do 80 proc.

GOG przygotował promocje. Rabaty sięgają nawet 80 proc. Ponadto w aplikacji GOG Galaxy 2.0 za darmo można odebrać Wiedźmina - Edycję Rozszerzoną.

Sezon przedświąteczny, to najlepszy okres na kupowanie gier. Wszystkie większe sklepy cyfrowe oferują w tym czasie liczne promocje. Warto rzucić okiem m.in. na przecenę Xbox Game Pass Ultimate - za 4 zł można otrzymać przez trzy miesiące dostęp do setek gier. Wyprzedaże zorganizował też polski GOG. 

Zobacz wideo Przygody detektywa Rutkowskiego i fatalny Rambo. Oto najgorsze polskie gry

Wiedźmin - Edycja Rozszerzona za darmo na GOG

Różne części Wiedźmina ciągle udostępnianie są w jakichś promocjach. CD Projekt wciąż czerpie olbrzymie zyski ze sprzedaży serii, która przyniosła firmie światową sławę i rozgłos. Tym razem za darmo możecie otrzymać pierwszą część Wiedźmina i to od razu w Edycji Rozszerzonej. Gra ma już 13 lat, co może niektórych zdziwić, ale to wciąż świetna produkcja, szczególnie pod względem fabularnym. 

Darmową kopię Wiedźmin - Edycja Rozszerzona za darmo dodacie do biblioteki przez aplikację GOG Galaxy 2.0. Na stronie gog.com za produkcję trzeba zapłacić 29,99 zł, więc uważajcie, żeby się nie pomylić. Produkcja powinna być wyszczególniona na stronie głównej GOG Galaxy 2.0, ale jeśli jej nie widzicie, po prostu użyjcie wyszukiwarki. Gdy już znajdziecie grę, to dodajecie ją do biblioteki jednym prostym kliknięciem. Produkcję raz dodaną do biblioteki możecie zainstalować i uruchomić w dowolnym momencie. 

Promocje na gry GOG

Warto też przyjrzeć się dwóm innym promocjom, jakie oferuje GOG. Do 15:00 do poniedziałku 7 grudnia możecie skorzystać z oferty tygodniowej oraz weekendowej. Oferta tygodniowa do 36 gier z rabatem do nawet 86 proc. Wśród przecenionych tytułów znalazł się m.in. Mirror's Edge, INSOMNIA czy Daikatana. Oferta weekendowa to rabaty 69 gier przecenionych do 80 proc., a w jej skład wchodzi m.in. Gothic, Darkest Dungeon, Spellforce, Risen czy Warhammer 40.000

Więcej o: