"Wiedźmin: Monster Slayer" z problemami w dniu premiery. "Przerwa techniczna. Dziękujemy za cierpliwość"

W środę 21 lipca miała miejsce premiera gry "Wiedźmin: Monster Slayer". Mimo tego gracze nie mogą uruchomić produkcji. Przynajmniej do 14.00 - trwa bowiem przetrwa techniczna.

CD Projekt nie ma szczęścia do premier w ostatnich miesiącach. Po wpadce z "Cyberpunk 2077", problemy ma teraz najnowsza produkcja polskiego wydawcy. Przygotowany przez Spokko Studio "Wiedźmin: Monster Slayer" ma premierę w środę 21 lipca. Gracze z całego świat muszę jednak wciąż czekać, zanim usieką pierwszego potwora. 

Premiera "Wiedźmin: Monster Slayer" zakłócona problemami technicznymi

Nowa produkcja od CD Projekt w wiedźmińskim uniwersum ma start porównywalnie zły do superprodukcji "Cyberpunk 2077". Gracze mogą pobrać "Wiedźmina: Pogromcę Potworów", ale nie da się rozpocząć rozgrywki. Na ekranie wyskakuje bowiem komunikat o przerwie technicznej. 

Pracujemy nad usprawnieniami technicznymi gry. Dziękujemy za cierpliwość

- informuje nas gra. 

Przerwa techniczna w Wiedźmin: Monster SlayerPrzerwa techniczna w Wiedźmin: Monster Slayer fot. DM

Czas zakończenia przerwy technicznej wciąż jest przekładany. W najnowszym komunikacie informacja wskazuje, że gra powinna być dostępna od godziny 14.00. 

"Wiedźmin: Pogromca Potworów" jak "Pokemon Go"

Najnowsza produkcja osadzona w świecie stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego to gra mobilna. Wzorem było hitowe "Pokemon Go". Chodzimy więc po mieście, gdzie dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości przyjmujemy zlecenia na potwory, które musimy potem zlikwidować. "Akcja 'The Witcher: Monster Slayer' rozgrywa się kilkaset lat przed wydarzeniami z serii gier 'Wiedźmin'. Na ziemiach Kontynentu roi się od krwiożerczych bestii siejących popłoch i zniszczenie. Gracze wcielają się w profesjonalnych zabójców potworów i - dzięki rzeczywistości rozszerzonej - stawią czoło niebezpieczeństwu, które czai się na każdym kroku." - czytamy w opisie gry. 

Więcej o: