PS Plus w kapitalnej promocji. Roczny abonament za pół ceny, ale nie dla każdego

PlayStation zorganizowało wyjątkowo opłacalną promocję. Roczny abonament PS Plus można kupić teraz za połowę ceny. Należy się jednak spieszyć, bo oferta niedługo wygasa. Nie jest też dostępna dla każdego użytkownika PlayStation.

Koniec wakacji to nie tylko wyprzedaże w galeriach handlowych. Spore rabaty przyznają też cyfrowe sklepy z grami. Bardzo dobrą promocję przygotowało Sony dla posiadaczy PlayStation. 

Zobacz wideo PlayStation 5 po czterech miesiącach. Świetna konsola, którą wciąż trudno kupić [TOPtech]

PS Plus za połowę ceny

PlayStation zorganizowało dla graczy na całym świecie promocję na abonament PS Plus. Cyfrowy abonament przeceniono o 50 proc. Rabat dotyczy jednak tylko rocznej subskrypcji, która w promocji kosztuje 120 zł. Za każdy miesiąc zapłacimy więc 10 zł. Ponadto zakupu dokonamy u oficjalnego dystrybutora, omijając dzięki temu problemu, na jakie natrafiają osoby kupujące przecenione subskrypcje na portalach aukcyjnych. Szansa, by trafić na oszusta, maleje do zera. 

Oferta jest oczywiście limitowana czasowo. Roczny abonament na PS Plus za 120 zł możecie wykupić tylko do 30 sierpnia. Ponadto nie każdy skorzysta z tej oferty. Jest ona przeznaczona tylko dla osób, które nie opłacają subskrypcji. Nie pomoże jej wyłączenie, bo ta nie wygasa natychmiastowo, a dopiero po zakończeniu okresu rozliczeniowego. 

Jakie gry w PS Plus?

PS Plus to abonament, który użytkownikom PlayStation pozwala grać przez internet. To nie jest jedyna korzyść wynikająca z jego opłacania. Co miesiąc Sony oferuje bowiem kilka gier, które w ramach subskrypcji można dodać do biblioteki i grać w nie, nawet gdy te znikną z promocji.

 

W sierpniu darmowe gry w PS Plus to:

  • Hunter’s Arena: Legends (PS4, PS5)
  • Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville (PS4)
  • Tennis World Tour 2 (PS4). 

Poza promocją PS Plus kosztuje:

  • 240 zł za 12 miesięcy (20 zł/msc),
  • 100 zł za trzy miesiące (34 zł/msc)
  • 37 zł za miesiąc
Więcej o: