Marvel's Spider-Man 2 powraca na PlayStation. Na premierę jednak jeszcze poczekamy [ZWIASTUN]

Marvel's Spider-Man 2 został oficjalnie zaprezentowany. W tej części gry pojawią się dwie postacie z pajęczymi mocami - Peter Parker i Miles Morales. Zmierzą się oni z bodaj największym wrogiem Spider-Mana, czyli Venomem. Krótki zwiastun prezentuje też datę premiery, którą zaplanowano na 2023 rok.

Spider-Man to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych superbohaterów w historii. Cięty język i lekki styl bycia, interesujące moce i etos zjednały mu wielu zwolenników. Dotąd powstały trzy popularne serie filmów z człowiekiem-pająkiem, który wielokrotnie pojawiał się też w grach wideo. Długo przyszło nam jednak czekać na produkcję, która skradnie serca graczy.

Stało się to dopiero za sprawą studia Insomniac Games, które ma na swoim koncie takie hity jak Ratchet & Clank oraz Spyro. Wydany w 2018 roku Marvel's Spider-Man doczekał się bardzo ciepłego przyjęcia i dobrych recenzji. Powstała już jego kontynuacja - Spider-Man Miles Morales, której jednak bliżej było do niedużego dodatku. Sukces obu produkcji był na tyle duży, że Miles oraz Peter Parker wrócą jeszcze na konsole. 

Zobacz wideo Wielkie oczekiwania i wielka... katastrofa. Te gry mocno nas rozczarowały [TOPtech]

Marvel's Spider-Man 2 na trailerze. Data premiery znana

PlayStation Showcase obfitował w liczne efektowne i wzbudzające duże emocje trailery. Największym zaskoczeniem była zapowiedź kontynuacji przygód Pajączka. Jak wynika z trailera, Miles Morales i Peter Parker nowym zagrożeniom będą stawiać czoła wspólnie, ramię w ramię. A zagrożenia te będą nie byle jakie. W zwiastunie pojawia się bowiem Venom, czyli kosmiczny symbiont, który swojemu nosicielowi daje nadludzkie moce, w zamian za oddanie nad sobą kontroli. Ten jeden z największych i najważniejszych przeciwników Spider-Mana, niedawno doczekał się też swojej serii filmowej. 

 

Zwiastun zdradza też datę premiery. Na grę będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Marvel's Spider-Man 2 ma zadebiutować bowiem w 2023 roku. 

Więcej o: