Spotify Wrapped 2021. Jak sprawdzić podsumowanie najczęściej słuchanych artystów i piosenek?

Spotify Wrapped 2021, czyli osobiste muzyczne podsumowanie roku już jest dostępne. Jak sprawdzić, czego najczęściej słuchaliśmy?

Spotify to bez wątpienia najpopularniejsza platforma streamingu muzyki. Dla sporej grupy osób to główne źródło odtwarzania również podcastów. Co roku Spotify daje nam możliwość sprawdzenia, jak kształtują się nasze gusta i czego najczęściej słuchaliśmy. 

Spotify Wrapped 2021. Jak włączyć?

Spotify Wrapped 2021 to muzyczne podsumowanie mijającego roku. Z rankingu dowiemy się, ile minut przesłuchaliśmy w aplikacji, kto był naszym najczęściej odtwarzanym artystą i jaką piosenkę włączyliśmy największą liczbę razy. Spotify informuje też np. o tym, że znaleźliśmy się w grupie, która słuchała danego artysty najczęściej ze wszystkich oraz ile procent liczy ta grupa. 

Więcej podobnych treści na stronie głównej Gazeta.pl 

Podsumowanie obejmuje również podcasty, liczbę spędzonych na ich słuchaniu minut i ulubioną serię. 

Spotify Wrapped 2021 można sprawdzić w tym roku jedynie przez mobilną aplikację. Podsumowanie powinno pojawić się w kafelku na stronie głównej programu. Jeśli tak się nie stało, możliwe, że musicie zaktualizować aplikację. Możecie również wejść pod TEN adres i kliknąć przycisk "Download Spotify". Jeżeli macie już zainstalowany program, wybranie tej opcji przeniesie was wprost do tegorocznego podsumowania. 

Spotify podsumowuje rok

Oprócz osobistych statystyk Spotify podaje również ogólne rankingi i dane dotyczące artystów. 

"Najpopularniejszym artystą 2021 roku w Polsce według danych Spotify został Mata. Młody raper jest także autorem najchętniej słuchanego utworu - Kiss cam (podryw roku) oraz albumu - Młody Matczak. Na liście najczęściej słuchanych artystów i artystek drugie miejsce zajęła sanah, a trzecie Sobel. Na szczycie listy znaleźli się również White 2115 oraz Lanek" - poinformowało Spotify.

Jeśli chodzi o podcasty, największą popularnością cieszy się "Kryminatorium". Kolejne miejsca to "Ja i moje przyjaciółki idiotki", "BEczKA", "Żurnalista - Rozmowy bez kompromisów" oraz "Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski".

Więcej o: