The Sims 4 dostępne za darmo, dla każdego. Dodatkowe bonusy dla posiadaczy wersji podstawowej

Od 18 października gra podstawowa The Sims 4 jest dostępna za darmo. Można z niej skorzystać dzięki aplikacji EA lub Origin oraz na konsolach. Gracze, którzy już ją zakupili, mogli liczyć na bonus.

Firma Electronic Arts Maxis poinformowała, że od 18 października 2022 r. nowi gracze będą mogli pobrać za darmo grę podstawową The Sims™ 4. Można ją pobrać "na PC za pośrednictwem aplikacji EA lub Origin, na komputerach Mac za pośrednictwem Origin, na Steam oraz na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S i Xbox One" - informuje EA.

Więcej podobnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo To będzie gorąca gamingowa jesień. Nadchodzi nowy God of War i kilka innych hitów [TOPtech]

Nowy dodatek do The Sims 4! Coś dla fanów horrorów i osób lubiących straszyć swoje simy Nowy dodatek do The Sims 4. Coś dla fanów horrorów i tych, którzy lubią postraszyć swoich Simów

Gra The Sims 4 dostępna za darmo dla każdego

Jak informuje Electronic Arts Maxis, "ponieważ gra The Sims 4 będzie dostępna za darmo, [...] zespół jeszcze bardziej poświęci się tworzeniu nowych, znaczących doświadczeń w The Sims 4 dla graczy. Dzięki temu w przyszłości pojawią się kolejne pakiety, kolekcje oraz zawartość do ekspresowej dostawy The Sims".

 

Tak więc od 18 października "posiadacze abonamentów EA Play lub EA Play Pro otrzymają ekskluzywne ulepszenia, gdy pakiety The Sims 4 dostępne tylko dla nich trafią do The Play List 18 października. The Sims 4 Edycja EA Play zawiera dodatek The Sims 4 Witaj w Pracy, a edycja EA Play Pro zawiera zarówno dodatek The Sims 4 Witaj w Pracy, jak i The Sims 4 Małe dzieci Akcesoria" - czytamy na stronie EA. Więcej informacji na temat najnowszych aktualizacji The Sims zostanie podanych podczas specjalnej transmisji "Behind the Sims Summit" 18 października o godz. 18:55.

 

The Sims 4. Posiadacze gry skorzystali z bonusa

Osoby, które miały wykupioną grę The Sims 4, otrzymały od 14 do 17 października kolekcję Oaza wystroju. Dzięki niej Simowie "mogą odprężyć się w swojej nowoczesnej oazie z luksusowymi meblami do domu i do użytku zewnętrznego, które powstały dzięki inspiracji naturalnym krajobrazem pustyni na południowym zachodzie USA oraz takimi materiałami jak kamień i drewno". EA już w przeszłości wiele razy nagradzało graczy, którzy mają wykupione abonamenty EA Play lub EA Play Pro.

Więcej o: