Waszym (i naszym) Zdaniem: targi MWC 2011 należały do Androida

Android, wydajne smartfony i dużo nowych tabletów - takie trendy można było zaobserwować na zakończonych już targach Mobile World Congress 2011.

Ostatnio zadaliśmy Wam kilka pytań dotyczących Waszych oczekiwań co do MWC 2011. W naszej ankiecie wzięło udział ok. 700 osób i trzeba przyznać, że Wasze intuicje były słuszne.

Targi należały całkowicie do Androida . Mobilny system operacyjny Google znalazł się na zdecydowanej większości zaprezentowanych na MWC urządzeń. Jego dominację przewidziało 80% z Was i 100 procent naszej redakcji.

Mniej zgodni byliście co do liczby tabletów, jakie zadebiutowały na MWC. Najchętniej obstawialiście, że będzie ich 10. Nie jesteśmy na razie w stanie stwierdzić, ile zaprezentowano ich faktycznie, ale z pewnością więcej (za to mniej niż 100, którą to opcję wybrał co dziesiąty z Was). Chyba każdy liczący się producent przedstawił własne urządzenie tego typu (albo przypomniał, wystawiając je po raz pierwszy na styczniowych targach CES).

Zgodni byliście tez co do tego, jakich produktów z niecierpliwością oczekujecie - okazuje się, że są nimi super-wydajne smartfony (odpowiedź taką wybrało 65% z Was). Dobra wiadomość jest taka, że większość produktów z MWC wyposażona jest w dwurdzeniowy procesor, co powinno oznaczać lepszą wydajność smartfonów. Czekamy z niecierpliwością na testy takich urządzeń.

Waszym Zdaniem 7 wykazało, że mieliście dobrą intuicję jeśli chodzi o targi Mobile World Congress 2011. Oznacza to, że w ciągu nadchodzących miesięcy należy spodziewać się jeszcze większej liczby telefonów i tabletów z Androidem - od tych najdroższych po te w niższych cenach. Pytanie co sądzicie o urządzeniach z Androidem, czy na nie czekacie czy może macie do nich zastrzeżenia zostawimy sobie na Waszym Zdaniem 8.

Więcej o: