Fallout 4: kolejna odsłona postapokaliptycznej gry od Bethesdy zapowiedziana

Fallout 4 został oficjalnie zapowiedziany. Pora zacząć zbierać zapasy żywnościowe na kolejne tygodnie spędzone przed ekranem.

Fallout 4 to tak naprawdę już siódma odsłona tej serii (po Fallout, Fallout 2, Fallout: Tactics, Fallout: Brotherhood of Steel, Fallout 3 i Fallout: New Vegas), a z kolei druga za którą odpowiedzialne jest studio Bethesda Softworks (za New Vegas odpowiedzialne było Obsidian Studios). Jak poradzą sobie tym razem spece od otwartych światów? Pierwszy zwiastun zapowiadający Fallouta 4 obejrzycie poniżej.

 

Jeżeli chcecie dorwać trailer Fallouta 4 w wysokiej jakości (1080p ~290MB), to możecie go pobrać z naszej bazy plików - tutaj . Plik jest w formacie MP4 i powinien być kompatybilny z większością odtwarzaczy wspierających pliki w rozdzielczości Full HD.

Bethesda Softworks

Pierwsze obrazki z gry Fallout 4 (w formacie JPG o rozdzielczości 1920x1080), w formie tapet na pulpit pobierzecie tutaj . Możecie je wykorzystać nie tylko jako tapety na Waszym komputerze, ale także np. jako ekran blokady w Waszym smartfonie.

Data premiery gry Fallout 4 nie jest jeszcze znana. Pierwsze informacje na temat kolejnej odsłony serii dowiemy się na konferencji studia Bethesda podczas targów E3 w Los Angeles. Konferencje będzie można oglądać na żywo przez transmisje w sieci .

Więcej o: