Skyrim Special Edition: remaster gry na PS4, Xbox One i PC zapowiedziany

28 października będziecie mieli okazje do ponownego odwiedzenia miejscowości Skyrim. The Elder Scrolls V otrzymuje bowiem remaster o niezbyt wyszukanej nazwie "Special Edition".

W skład nowej, odświeżonej wersji Skyrima wejdą wszystkie wydane rozszerzenia, a także wsparcie dla modów w przypadku wersji konsolowych (na PC ta funkcja była już dostępna w zwykłej wersji, lecz oczywiście i ta ją otrzyma). Poniżej możecie obejrzeć materiał przedstawiający Skyrim Special Edition w akcji (zaczyna się w 3:05), natomiast tutaj obejrzycie galerię screenów z gry.

 

Co nowego w Skyrim Special Edition?

Odświeżona edycja Skyrima to, prócz wyższej rozdzielczości na konsolach i lepszej wydajności, odświeżone tekstury i efekty, wolumetryczne poświaty światła, dynamiczna głębia ostrości, nowe shadery śniegu i wody, a także wiele poprawek w samej grze, które były wprowadzane na bieżąco do standardowej wersji gry wraz z wychodzeniem dodatków.

Bethesda Softworks / Bethesda

The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition, zadebiutuje 28 października 2016 roku na Playstation 4, Xboxie One i PC. Posiadacze Skyrima na PC w wersji Legendary Edition lub posiadający wszystkie dodatki mogą liczyć na darmowy upgrade swojej kopii gry do edycji specjalnej.

Sprawdź także: - tapety na pulpit z gry Skyrim ; - Skyrim: High Resolution Texture Pack na PC ; - Skyrim Script Extender Patch na PC .

Więcej o: