Leagoo T1 Plus: stylowy smartfon idealny do selfie i rozrywki

T1 Plus to nowoczesny smartfon o bogatej specyfikacji i naprawdę stylowym wyglądzie, który wpasowuje się w obecnie panujące trendy.

Aktualnie trwająca promocja na gearbest.com umożliwi nam zakup nowoczesnego smartfona Leagoo T1 Plus w niskiej cenie.

Jeśli uważasz, że obecne smartfony mają zbyt małe ekrany to Leagoo T1 Plus to rozwiązanie dla Ciebie. Ten wyposażony 5,5 calowy ekran telefon posiada nowoczesne i wydajne podzespoły (3GB RAM, cztero-rdzeniowy procesor 1,3GHz) ułatwi nam komunikacje z innymi na co dzień, a także da nam spore pole do wszelkiej rozrywki - granie lub oglądanie filmów na takim ekranie to czysta przyjemność.

Leagoo T1 Plus 4G Phablet

Głównym atutem Leagoo T1 Plus są jego 2 kamery, które idealnie nadają się na selfie. Smartfon wyposażony jest w dwie 8.0 megapikselowe matryce (software'owo upscale'owane do 13 Mpix), a do tego posiada autorskie oprogramowanie SmartSelfie 2.0 poprawiające jakość wykonywanych zdjęć.

Leagoo T1 Plus 4G Phablet

Leagoo T1 Plus to doskonałe parametry zapakowane w stylową i wytrzymałą obudowę. Urządzenie dostępne jest w 3 wariantach kolorystycznych: szarym, złotym i różowym, a jego aktualna cena promocyjna to niecałe 110 dolarów (ok. 450zł).

Więcej o promocji przeczytacie na oficjalnej stronie akcji "T1 Plus Born to be Stylish" na gearbest.com .

Więcej o: