Tydzień wyjątkowych ofert nabiera tempa. Inteligentny odkurzacz, nawigacja, telewizor teraz dużo taniej. Ruszaj na łowy

21 listopada Allegro, największa platforma specjalizująca się w handlu online, zrobiła to, na czym zna się najlepiej. Obniżyła ceny wielu produktów z kategorii elektronika, zabawki czy kosmetyki. W ten sposób rozpoczął się wyjątkowy tydzień ofert specjalnych. Black Week trwa w najlepsze i do 28 listopada będzie jeszcze mnóstwo okazji, by kupić markowe produkty w znacznie niższych cenach.

Kto nie zdążył pierwszego dnia i nie kupił smarfona, konsoli, czy telewizora, znów ma szansę zapolować. Widać wyraźnie, że festiwal niskich cen nabiera tempa, bo lista przecenionych produktów znów jest długa i pełna hitów.

Elektronika solidnie przeceniona, czyli kolejny dzień z Allegro Black Week

Uwagę zwrócić warto m.in. na kilka wyjątkowych sprzętów. Allegro Black Week ma coś nie tylko dla fanów zdrowego trybu życia, ale i czystości. Zdecydowanie pomoże o nią zabrać inteligentny robot sprzątający. I to nie byle jaki, bo mówimy tu  modelu producenta, który był jednym z pionierów rynku. Robot sprzątający Roborock S6 Pure jest samodzielny, wykrywa przeszkody za pomocą lasera, kurz wciąga z dużą precyzją i mocą, świetnie nadaje się też do mopowania. Sterowany za pomocą smartfona asystent ds. czystości kosztuje 1149 zł. Cena regularna to 1499 zł.

Kolejna przecena dotyczy telewizora SAMSUNG TV 55" QE55Q83BATXXC. Ten stuhercowy model świetnie poradzi sobie z odwzorowaniem kolorów i uchwyceniem szybkiego ruchu. Sport i kino akcji będzie więc prezentowało się wyjątkowo atrakcyjnie. Podobnie jak i kolory, mamy tu bowiem do czynienia z technologią Quantum HDR. Rozdzielczość 4K pozwoli cieszyć się kinowymi hitami w domowym zaciszu.

Hitem nazwać trzeba też dysk Samsung SSD 870QVO MZ-77Q1T0BW 1TB. Dziewięć liter doskonale opisuje, dlaczego to gratka. Po pierwsze seria: QVO. Jedna z bardziej dojrzałych i „przetestowanych" przez miliony zadowolonych klientów. Kolejne 3 litery to QLC – typ pamięci, który dysk wykorzystuje. To on jest kluczowy dla wydajności. Warto sięgnąć po rozwiązanie znacznie lepsze od wielu poprzedników. Ostatnie trzy godne podkreślenia litery to 1TB – dysk o tej pojemności wydaje się optymalnym rozwiązaniem – pomieści system, dane, a nawet gry. Cena urządzenia, które może znacznie przyspieszyć nasz komputer to 299 zł, cena regularna wynosi 399 zł

Sporo pomysłów na prezenty. Nie tylko tańsza elektronika

Z produktów z kategorii „elektronika" wymienić warto z pewnością słuchawki bezprzewodowe JBL Live Pro + TWS. Wyróżnia je dynamiczny design – od razu widać, że mają charakter. Mają też kluczową dla jakości dźwięku technologię tłumienia szumów ANC. Sprawdzą się idealnie nie tylko do słuchania muzyki, ale i rozmów. A cena? Dzięki akcji Allegro kosztują 349 zł, cena regularna wynosi 599 zł.

Godna uwagi jest też stacja parowa Braun IS 2058 BK 2200 W. W tego typu sprzęcie liczy się marka oraz parametry. Duża moc, odpowiednie ciśnienie (5 barów), duża ilość wytwarzanej pary (125g/min) czy kwestie pragmatyczne takie jak pojemność zbiornika na wody czy funkcja pionowego wyrzutu pary. Ekspert od idealnie wyprasowanych koszul czeka, aż ktoś go upoluje w cenie 349 zł. Cena regularna jest wyższa – to 599 zł.

Produkty objęte promocją moglibyśmy wymieniać i wymieniać. Wymieńmy zatem. Allegro Black Week pozwoli kupić taniej chusteczki pielęgnacyjne Pampers Fresh Clean (15x80) – kosztują 98,99 zł, a cena regularna to 149 zł. Taniej kupić będzie też można zabawkę Fisher Price Siostrzyczka Szczeniaka (FPP63) – kosztuje 89,99 zł, cena regularna to 109 zł. Tańsze będą też klocki Lego Duplo (Fire Truck 10969) – cena 84,99 jest niższa od regularnej.,

Przed świętami sporo też pierzemy, w trakcie świąt zmywamy, dlatego warto zwrócić uwagę na żel do prania Cocollino Care (mix 3x1,48 l) – kosztuje 58,99 zł zamiast 99,99 zł. Kapsułki Finish Quantum (120x2) kosztują 124,99 zł i są tańsze niż w cenie regularnej. A kto chce mieć energię, by codziennie polować podczas kolejnych dni wyprzedaży Allegro Black Week może sprawić sobie kapsułki Nescafe Dolce Gusto Grande. 90 szt. Kosztuje 69,99 zł, a więc znacznie mniej niż w cenie regularnej, która wynosi 108,99 zł.

Kupuj nawet 60 proc. taniej. Za dostawę płacić nie musisz, możesz też zadbać o ubezpieczenie. Warto!

Kupowanie przecenionych towarów na platformie Allegro przynosi nie tylko bezpośredni zysk w postaci wymiernej oszczędności. Zakupy można bowiem robić jeszcze taniej, bo transport może być darmowy. Znawcy platformy znają jej przełomową usługę Allegro Smart! W ramach jednej opłaty otrzymamy do domu, punktu odbioru lub automatu pocztowego tyle przesyłek, ile tylko chcemy. Wystarczy, że wybrany przez nas towar spełnia proste kryteria cenowe.

O tym, jak wygodne to rozwiązanie można przekonać się płacąc za usługę za rok w góry (w cenie 59,99) lub miesięcznie (w cenie 10,99). Można też przetestować usługę – w tym wypadku trzeba aktywować usługę Smart! na start. W jej ramach w ciągu trzech miesięcy będziemy mogli odebrać łącznie pięć przesyłek w cenie 0 zł.      

Na koniec warto wspomnieć o nowej usłudze Allegro. Pozwoli spać spokojnie przede wszystkim tym, którzy zamawiają droższą elektronikę. Z Allegro Care można bowiem uchronić się przed skutkami jej zniszczenia lub kradzieży. Decyzję o wariancie ubezpieczenia wybieramy po umieszczeniu towaru w koszyku. Opłacamy ją wraz z towarem.

Allegro po raz kolejny udowadnia, że stale udoskonala swoje usługi, poszerza zakres oferowanych towarów, a co najważniejsze dba o to, by internauci w jednym miejscu mieli tak dużo przecen jak to tylko możliwe. Bez względu na to, czy planujemy duże zakupy elektroniki, szukamy prezentu dla dziecka, żony, rodziców, mamy w czym wybierać. Przeceny są spore, produkty markowe, a dostawa może być bezpłatna. Warto odwiedzać platformę codziennie, aż do 28 listopada. Allegro Black Week to świetna okazja, by kupić taniej to, o czym marzymy.

Więcej o: