Sieć Stokrotka uruchomiła sklep online. Zamówienia w internecie, odbiór stacjonarnie

W poniedziałek sieć sklepów Stokrotka uruchomiła swój sklep internetowy. Na razie na zakupy w modelu click&collect będą mogli wybrać się mieszkańcy Lublina. Wkrótce podobna usługa będzie dostępna również w innych miastach.

- Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom bezpieczeństwa poprzez skrócenie czasu wizyt w sklepie, ograniczenie kolejek przed sklepami i kontaktów z innymi osobami - podkreślał Mirosław Wawryszczuk, dyrektor sprzedaży i marketingu oraz członek zarządu Stokrotki. - Sklep internetowy daje możliwość robienia zakupów o dowolnej porze. W tym momencie oferujemy możliwość zakupu online wyselekcjonowanych, niezbędnych produktów. Sukcesywnie będziemy jednak rozszerzać asortyment – dodał.

Zobacz wideo 212 miliardów nie wystarczy. Gawkowski mówi o 0,5 biliona złotych

Stokrotka. Jak zrobić zakupy online?

By skorzystać z zakupów internetowych Stokrotki, należy odwiedzić stronę internetową sklep.stokrotka.pl. Za zamówienia klient może zapłacić w chwili składania zamówienia lub przy jego odbiorze. Płatności można dokonać gotówką, bonami towarowymi, kartą płatniczą lub kredytową.

Pamiętajmy jednak, że jak na razie zakupy można odbierać jedynie w placówce handlowej zlokalizowanej w lubelskiej Galerii Olimp, przy Al. Spółdzielczości Pracy, gdzie na klientów czeka specjalne wydzielona kasa, przygotowana wyłącznie do obsługi zamówień internetowych - bez konieczności wchodzenia do sklepu.

Więcej o: