Losuj cytat z Biblii i sprawdź, jakie jest twoje duchowe wsparcie na dziś

Losuj cytat z Biblii - duchowe wsparcie na każdy dzień dla tych, którzy wierzą, poszukują własnej drogi lub potrzebują konkretnych wskazówek. Wystarczy kliknąć i sprawdzić, który cytat z Pisma Świętego poprowadzi nas przez nowy dzień.

Cytat z Biblii. Czym jest Biblia? 

Biblia stanowi zbiór ksiąg religijnych wyznawców judaizmu oraz chrześcijaństwa, którzy wierzą, że jest to księga objawiona przez Boga. Przetłumaczona na 1300 języków Biblia uznawana jest za najbardziej znaną księgę świata. Okres powstania Biblii datuje się od XIII wieku przed Chr. do I wieku po Chr. Księgi, które wchodzą w skład Pisma Świętego, mają różnych autorów i są pisane różnymi gatunkami literackimi, a niektóre fragmenty zostały nawet uznane za arcydzieła literatury światowej. Cytaty z Biblii przekazują treści religijne oraz zasady moralne, jednak ich interpretację oraz przesłanie można odczytać indywidualnie. 

Losowy cytat z Biblii - na dobre i gorsze dni 

Niektórzy traktują je też jako formę drogowskazu po zakamarkach współczesnego świata. Losowy cytat z Biblii może być gotową odpowiedzią na nurtujące nas pytania. Można je też traktować jako formę modlitwy lub okazję do szukania głębszego sensu w życiu w relacji z Bogiem i drugim człowiekiem. 

Losuj kolejny
Drukuj

Niesamowite cytaty z Biblii - przykłady

Współczesny świat rządzi się swoimi prawami, ale niesamowite cytaty z Biblii wciąż są uznawane za uniwersalne prawdy, które pomagają przejść przez życie nie tylko w zgodzie z Bogiem, ale też samym sobą. Poniżej prezentujemy kilka wybranych fragmentów w kategorii niesamowite cytaty z Biblii. 

 • "Wszystko możliwe jest dla tego, kto wierzy"
  (Mk 9, 23) 
 • "Bądźcie jedni dla drugich uprzejmi, serdeczni, odpuszczając sobie wzajemnie, jak i wam Bóg odpuścił w Chrystusie"
  (Ef 4, 32)
 • "Pan podtrzymuje wszystkich, którzy padają i podnosi wszystkich zgnębionych"
  (Ps 145, 15)
 • "Umiłowani, miłujmy się wzajemnie, ponieważ miłość jest z Boga, a każdy, kto miłuje, narodził się z Boga i zna Boga. Kto nie miłuje, nie zna Boga, bo Bóg jest miłością"
  (1 J 4, 7-21)
Zobacz wideo Skąd wzięło się Boże Ciało? Naukowcy zabierają głos

Zobacz też: Watykan ma własny serwer w Minecraft. Stworzył go ksiądz z Doliny Krzemowej

Więcej o: