iMaxi - pierwszy nieoficjalny pokrowiec na iPad

Marzec to zdecydowanie miesiąc iPada od Apple. Urządzenie jeszcze nawet nie miało swojej rynkowej premiery a już na dobre rozpaliło wyobraźnię producentów akcesoriów. Przedstawiamy pierwszy nieoficjalny pokrowiec na iPad - białą iPodpaskę iMaxi.

Niefortunna nazwa, która w języku angielskim oznacza także damską podpaskę, stała się kanwą wielu żartów i amatorskich filmów ośmieszających nowy bestseller Steve'a Jobs'a. W czołówce znajduje się nawet przywódca III Rzeszy, który z rozgoryczeniem zastanawia się jak ktoś mógł z premedytacja nazwać tablet podpaską, w dodatku taki, który może wykonywać tylko jedną operację na raz. Ale mniejsza o to.

Sęk w tym, że żarty spotkały się z szybką reakcją rynku. Firma Hip Handmaid prowadzi przedsprzedaż produktu iMaxi. Jest to ni mniej, ni więcej jak pierwszy pokrowiec na iPad. Ten jednak posiada jeszcze inną cechę, która czyni go wyjątkowym. W sposób oczywisty przypomina miękka białą podpaskę ze skrzydełkami. To nie żart. W każdym razie nie samo istnienie takiego pokrowca. Zapewnia on bowiem pełną funkcjonalność (czyt. ochronę) w kwestii transportu iPada. Został przemyślnie zaprojektowany i uszyty z wysokiej jakości materiałów. A to, że przy okazji wygląda jak kupa śmiechu...

Pokrowiec iMaxi dla iPad - zamkniętyPokrowiec iMaxi dla iPad - zamknięty Hip Handmade

Cena w przedsprzedaży internetowej to 30USD. Na sklepowych półkach za wielką wodą iMaxi znajdzie się dopiero 30 marca i będzie kosztował aż 40USD. Hasło reklamowe w wolnym tłumaczeniu brzmi: "iMaxi zapobiega krępującym wyciekom danych" . Jest też lekki jak piórko.

[via Etsy.com ]

Łukasz Cichy

Więcej o: