Szkolenia iSupport przeprowadzą przez zawiłości technologii, kreacji i biznesu

Jak urzeczywistnić swoje pomysły i stworzyć na ich bazie prosperujące startupy? W jaki sposób zacząć swoją przygodę z blogowaniem lub vlogowaniem i przekuć ją w konkretny sukces? Na pewno widząc historie rozwoju startupów, blogerów i vlogerów zadawaliście sobie jedno i to samo pytanie: "jak oni tego dokonali?" W ramach projektu szkoleń iSupport macie szansę się tego dowiedzieć praktycznie za darmo i przy okazji poszerzyć swoje kompetencje zawodowe.

Niezależnie od wieku i poziomu doświadczenia, pędzący świat nieustannie stawia przed nami kolejne wyzwania i wymaga nieustannego przyswajania nowej wiedzy. Jeszcze dziesięć lat temu nikomu nie przyszłoby do głowy, że można po prostu żyć z prowadzenia własnego bloga albo kręcenia filmów do internetu. Garstka wybrańców mogła pozwolić sobie na realizację innowacyjnych pomysłów, które w efekcie udawało się przekształcić we własny biznes o globalnym zasięgu.

Fantazja staje się rzeczywistością

Na szczęście technologia oraz internet otwierają nowe furtki rozwoju kariery i to, co jeszcze jakiś czas temu było postrzegane jako nierealne, staje się powoli rzeczywistością. Praca z dowolnego miejsca na świecie, o dowolnej porze, bez stojącego za naszymi plecami szefa i to wszystko za atrakcyjne pieniądze - taki model przestaje być już tylko futurystyczną wizją.

Przykładów sukcesu polskich startupów, blogerów i vlogerów jest wiele, ale dużo więcej widać dookoła projektów, których czas życia stosunkowo szybko się kończy, a ich twórcy popadają w zapomnienie. Pewnie zawsze ciekawiło was jak to się dzieje, że jednym się udaje, a innym nie.

Nie od razu Rzym zbudowano

Sukces rzadko bywa dziełem czystego przypadku. Nie wystarczą jedynie dobre chęci i zapał. Zanim zaczniecie iść w ślady mistrzów musicie wiedzieć CO i JAK. Żeby przyswoić sobie podstawowe zasady i narzędzia jakimi posługuje się nowoczesny przedsiębiorca oraz twórca w internecie potrzebna będzie pomocna dłoń. To ona pokaże wam co robić i jak robić, a czego pod żadnym pozorem robić nie powinniście. Oszczędzi zarówno czasu, jak i nakładu pracy. Ktoś już kiedyś przeszedł ścieżką, którą zamierzacie teraz podążać. Warto skorzystać z tego doświadczenia.

iSupport - wsparcie profesjonalistów dla biznesu oraz kreacji

Właśnie tu pojawia się bardzo ciekawy projekt szkoleniowy o nazwie iSupport organizowany przez iSpot, dystrybutora sprzętu marki Apple. W jego ramach przewidziano dwa szkolenia tematyczne.

Pierwsze z nich dotyczy tworzenia i rozwijania startupów. Będzie prowadzone przy wsparciu Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości oraz trenerów ze Startup Academy, którzy mają na swoim koncie współpracę z ponad tysiącem startupów. Tematem drugiego szkolenia jest stworzenie dochodowego bloga/vloga i w tym wypadku mentorem, który przeprowadzi przez cały temat będzie dyplomowany menedżer, magister psychologii biznesu i oczywiście bloger, Andrzej Tucholski.

iSpot ArkadiaiSpot Arkadia fot. Artur Perzanowski

Na każdym etapie w cyklu szkoleń iSupport jego uczestnicy pracują w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt oraz oprogramowanie marki Apple, zatem przyda się tu wsparcie samych szkoleniowców z iSpot. Oba szkolenia kończą się egzaminami oraz otrzymaniem certyfikatu ukończenia kursu potwierdzającym zdobyte przez uczestników kompetencje.

Inwestycja w wiedzę i doświadczenie

Pewnie myślicie, że udział w takim przedsięwzięciu musi być kosztowny. Nic bardziej mylnego. iSpot zapewnia refinansowanie kosztów udziału w wysokości co najmniej 60 procent wartości szkolenia. Cena szkolenia "Startup - od pomysłu do finansowania” to tylko 290 złotych. Szkolenie "Pasja w internecie  - jak się w niej realizować, jak na niej zarobić?” kosztuje jeszcze mniej. Organizowana będzie w dwóch turach (dla studentów oraz osób po studiach), a koszt uczestnictwa w zajęciach to odpowiednio 50 i 180 złotych.

To jeszcze nie koniec. Poniesione koszty zostaną bowiem uczestnikom zwrócone w postaci kart podarunkowych do wykorzystania we wszystkich salonach iSpot w Polsce przez okres 1 roku. Można zatem powiedzieć, że udział w szkoleniach iSupport staje się w ten sposób niemal całkowicie darmowy.

Więcej szczegółowych informacji o szkoleniach z cyklu iSupport, nad którymi redakcja Next Gazeta.pl obejmuje patronat medialny oraz formularz rejestracji znajdziecie na oficjalnej stronie projektu . Tam też poznacie grafik zajęć i lokalizacje, w których odbywają się szkolenia. Liczba miejsc jest ograniczona, zatem radzimy się pośpieszyć. Zdecydowanie warto tam być!

 

Więcej o: