Lidl będzie czynny 24h na dobę. Po raz pierwszy od siedmiu lat

W tym roku, już po raz siódmy, podczas Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą, zostanie zbudowany Rockowy sklep Lidla wraz ze specjalną Strefą Chillout. Tym razem zakupy będzie można w nim robić przez całą dobę.

Lidl na Przystanku Woodstock znajduje się nieprzypadkowo. Dyskont od lat wspiera fundację Jurka Owsiaka organizując wśród pracowników i klientów zbiórkę pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

W ciągu kilku lat wspólnymi siłami udało się zebrać aż 14 mln zł.

Woodstockowy Lidl Rock Shop ma konstrukcję namiotową oraz powierzchnię sali sprzedaży ok. 1400 m2. Choć asortyment jest niepełny, to ceny nie odbiegają od tych, które obowiązują w tradycyjnych sklepach na terenie kraju. Na część produktów mają być wprowadzone specjalne promocje.

Na półkach znajdą się głównie świeże owoce i warzywa, chrupkie pieczywo, słodkie i słone przekąski, a także artykuły higieniczne, kosmetyki czy takie festiwalowe niezbędniki jak namiot i śpiwór.

Lidl Rock Shop otwarty będzie już w poniedziałek 31 lipca w godzinach 12:00 - 20:00. Od godziny 8:00 1 sierpnia do 6 sierpnia (do 12:00) 

Więcej o: