Pierwszy Dyskont Paliwowy w Polsce. 22 stanowiska i 100 miejsc parkingowych

Największa stacja paliw w Polsce została właśnie otwarta w Zgorzelcu. Oprócz 22 stanowisk tankowania i blisko 100 miejsc parkingowych, mieści restaurację, kantor. Pomaga też dbać o środowisko naturalne.
Zobacz wideo

Dyskont Paliwowy to największa stacja paliw w Polsce. Właśnie otwarto ją tuż przy Zgorzeleckim węźle autostrady A4. Tankują tu zarówno Polacy jak i Niemcy tuż przed wyjazdem na zachód. 

Na stacji nie tylko zatankujemy paliwo. Oprócz 12 dwustronnych dystrybutorów benzyny i diesla znajdziemy też  dystrybutor z autogazem, stanowiska do szybkiego tankowania ciężarówek, ale i samochodów ciężarowych dystrybutory płynu do spryskiwaczy, wody letniej oraz 5 płynu AdBlue. Ten ostatni pomaga dbać o środowisko. Jak wyjaśnia Moto.pl to wodny roztwór mocznika. Jego zadanie to poprawienie parametrów spalin, a co za tym idzie większa dbałość o środowisko. 

Dyskont PaliwowyDyskont Paliwowy Fot. Dyskont Paliwowy

Zmęczeni podróżą mogą korzystać ze specjalnej strefy relaksu, w której można odpocząć, napić się świeżej, aromatycznej kawy, a także skorzystać naszego WiFi HotSpot. Dyskont Paliwowy przygotował też specjalny kącik dla dzieci, w którym można pograć na Play Station, pobawić się lub zagrać w multimedialną grę wyświetlaną z projektora na podłodze.

Do dyspozycji klientów naszego Dyskontu przygotowaliśmy także bankomat oraz kantor z korzystnymi kursami walut. 

Czytaj też: Nowe, dodatkowe oznaczenia paliw na stacjach w Polsce. O co w nich chodzi? 

Citronex, właściciel Dyskontu, planuje otwarcie dwóch podobnych placówek - w Kątach pod Wrocławiem i Gubinku. 

Więcej o: