The Sims 4 do pobrania za darmo na PC - oferta ważna do 28 maja

Firma EA przygotowała niespodziankę dla wszystkich wielbicieli kultowej gry The Sims. Najnowsza czwarta zostaje udostępniona za darmo w wersji na PC.

The Sims 4 to najnowsza odsłona kultowej gry, w którym każdy uczestnik opiekuje się wirtualnymi osobami. Gra dostępna będzie w wersjach na PC, PS4 i XONE. W kolejnej serii, podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon, produkcją zajęło się studio Maxis.

The Sims 4. Najnowsza wersja gry udostępniona za darmo do 28 maja

Darmową wersję gry na PC można pobrać ze strony sklepu Origin. W tym celu wystarczy nacisnąć przycisk "Pobierz za darmo" - wtedy karta gry zostanie przypisana na stałe do konta użytkownika. Grę można pobrać jedynie do wtorku 28 maja.

W The Sims 4 użytkownicy ponownie będą opiekowali się wirtualną rodziną Simów, dbając o ich potrzeby, rozwój i dom. Tym razem w tworzeniu wirtualnego życia użytkownicy będą mieli o wiele więcej modyfikatorów, które będą pomocne w jeszcze lepszym spersonalizowaniu Simów. Dodatkowo gracze będą mogli wybrać do kilkudziesięciu osobowości oraz wyznaczyć cele dla swoich bohaterów.

 

Pierwsza gra The Sims ukazała się w 2000 roku. Jej pomysłodawcą jest Will Wright, założyciel Maxis i twórca SimCity. Gra szybko zyskała popularność i stała się jedną z najpopularniejszych gier w branży elektronicznej.

Więcej o: