Biedronka nie chce być gorsza od Tesco. Jej wyprzedaże "przyjadą" do klientów w ciężarówkach

Biedronka znalazła nowy sposób na wyprzedaże. W wielu polskich miastach pojawią się specjalne ciężarówki z przyczepami pełnymi towarów dostępnych w cenach niższych nawet o 70 proc. Gdzie będzie można zrobić wyjątkowe zakupy? Mamy listę lokalizacji.

Biedronka, sieć należąca do Jeronimo Martins, znalazła nowy sposób na dotarcie do swoich klientów. W wielu miejscach Polski pojawią się bowiem specjalne ciężarówki z przyczepami pełnymi towarów w obniżonych cenach. Wyprzedaże, o których w ostatnim czasie głośno jest głównie przez rewolucję, jaką ogłosiło Tesco, mają być naprawdę atrakcyjne - obniżki cen sięgną 70 proc. 

Biedronka z wyprzedażami większymi niż w Tesco

Outlet Trucki będą zmieniać lokalizację co siedem dni  dni. Do poniedziałku 19.08 do ciężarówki będzie można wstąpić w Czarnkowie, Gnieźnie i Swarzędzu - Zalasewie. W kolejnym tygodniu od wtorku 20.08 Outlet Trucki będą czekać na klientów w Kórniku na ul. Woźniaka, Lwówku na ul. Pniewskiej i we Wronkach przy Mickiewicza 24.  Ciężarówki Biedronki odwiedzą też  m.in. Gorzów Wielkopolski, Gniezno, Lwówek.

Czytaj też: Biedronka przed mBankiem.  Ministerstwo Finansów opublikowało listę największych płatników CIT w Polsce

Biedronka w ciężarówce - mnóstwo towaru i płatności kartą

Przyczepy przypominać będą mini-sklepy - ich powierzchnia wynosić będzie 36 metrów kwadratowych. W środku klienci znajdą 15 palet pełnych produktów typu non food (niespożywczych). Do tej pory w tego typu akcjach Biedronki największą popularnością cieszą artykuły gospodarstwa domowego. Dzięki takiej formie sprzedaży niskie ceny, z których znana jest Biedronka, są jeszcze bardziej atrakcyjne i przystępne.

Przyczepy przystosowane są do potrzeb klientów- znajdują się w nich terminale płatnicze umożliwiające płatność kartą i klimatyzatory, które utrzymują komfortową temperaturę nawet w czasie letnich upałów. W miastach Wielkopolski już można spotkać obecnie trzy ciężarówki otwarte od 9.00 do 20.00.  

>>> Zakupy w długi weekend - w czwartek święto, a co z niedzielą? Dowiedz się czy sklepy będą zamknięte

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (38)
Biedronka nie chce być gorsza od Tesco. Jej wyprzedaże "przyjadą" do klientów w ciężarówkach
Zaloguj się
 • mariola_21

  Oceniono 26 razy 20

  więcej, więcej , więcej .. więcej taniochy, badziewia, plastiku , rupieci za trzy grosze , CO2 , dioksyn i toksyn .. kupujcie, trujcie, zaśmiecajcie ...

 • peryskopowy liopleurodon

  Oceniono 20 razy 16

  Naprawdę świetny pomysł Nie będziemy już musieli chodzić te ~200m, A czy będą systematycznie zatrzymywały się przy ławce koło trzepaka( tej koło śmietnika) przy naszym bloku numer 28, informujemy, że najbardziej chodliwy towar to są te o smaku jabłkowym.

 • spyderman2

  Oceniono 18 razy 12

  bedom sÓwerenom jabcoki podwozić pod samą ławkę
  dobrobyt pisia mać

 • Andrzej Kuc

  Oceniono 12 razy 6

  Od 2 lat nie lubię w Tesco z powodu olbrzymich kolejek do kas o każdej porze. A mając w koszyku 1-2 artykuły - koszmar. Może to jeden z powodów tego kryzysu

 • syn_herna

  Oceniono 7 razy 5

  Będą zamieszki jak we Francji.

 • gazeciar89

  Oceniono 4 razy 4

  juz widze te hity na youtube z walk pod przyczepami :D

 • psyhodelic

  Oceniono 17 razy 3

  To jest dla tych co otrzymali 500+. Specjaliści od marketingu nie śpią i robią wszystko by pieniądze wyrwać, a w postaci podatków wróciły z powrotem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX