Biedronka wprowadza dodatki do Gangu Słodziaków. Kapcie i inne gadżety.

Biedronka wprowadziła serię gadżetów związanych z Gangiem Słodziaków, między innymi kredki oraz kapcie. Oferta specjalna będzie dostępna okresowo.
Zobacz wideo

Gang Słodziaków po raz kolejny cieszy się ogromną popularnością. Akcja wprowadzona została przez sieć sklepów Biedronka 26 sierpnia i potrwa do 17 listopada. Sieć na fali popularności zdecydowała się na wprowadzenie dodatkowych gadżetów nawiązujących do postaci z Gangu.

Biedronka. Jakie nowe dodatki związane z Gangiem Słodziaków?

Jak podają wiadomoscihandlowe.pl Biedronka nowości wprowadziła w połowie września. Klienci sklepu będą mogli kupić kapcie dla dzieci z wizerunkiem zajączka Zuzi, rysia Rysia i borsuka Bartka.

Gang Słodziaków będzie towarzyszyć najmłodszym również w czasie lekcji, gdyż sieć zdecydowała się na stworzenie specjalnej serii przyborów szkolnych. Fani akcji mogą zakupić silikonowe piórniki, kredki, teczki oraz zestawy długopisów przyozdobione motywami nawiązującymi do Gangu Słodziaków.

Jak zbierać maskotki z Gangu Słodziaków?

Nowy Gang Słodziaków składa się z 10 maskotek (4 większych - Słodziaków i 6 mniejszych - Juniorów). Do tych pierwszych zaliczamy borsuka Bartka, nietoperza Nikodema, dzięcioła Dominika i sarenkę Hanię. Małe maskotki, tzw. Juniory, to: lisek Lucuś, pszczółka Pola, sówka Zosia, zajączek Zuzia, nietoperz Nikoś i dzięciołek Dominiczek.

Słodziaka można zakupić za 49,99 zł, lub za 19,99 zł w momencie posiadania 40 naklejek. Można go również otrzymać za 60 naklejek. Mniejszych maskotek nie można kupować. 

Przeczytaj także: Słodziaki z Biedronki kopiowane? Na portalach aukcyjnych pojawiły się już podróbki

Biedronka po raz trzeci organizuje akcję lojalnościową z Gangiem Słodziaków. W ubiegłym roku sklep wydał 7 mln sztuk pluszaków oraz 2 mln specjalnych książek. W tym roku akcja cieszy się podobnym zainteresowaniem. 

Więcej o: