InPost wprowadza usługę "Szybkie Nadania". Nie wymaga konta i logowania

InPost decyduje się na wprowadzenie kolejnych zmian mających poprawić jakość oferowanych usług. Tym raz czas na "Szybkie Nadania", które pozwoli klientom na wysyłanie paczek bez zakładania konta i logowania.
Zobacz wideo

Dotychczas InPost oferował dwie możliwości nadawania paczek - przez Kuriera InPost oraz Menadżera Paczek. Firma zdecydowała się wprowadzić pewne udogodnienie, gdyż teraz będzie to można zrobić bezpośrednio z paczkomatu z opcją płacenia kartą. By wysłać paczkę, nie będziemy musieli mieć konta w serwisie, a jedynie podać numer telefonu komórkowego nadawcy oraz odbiorcy. 

InPost wprowadza nowe zmiany. To kolejny krok, by poprawić jakość usług

- Wdrażamy kolejne usługi i ułatwienia, by jeszcze poprawić oferowaną jakość. Klienci już mogą korzystać z opcji "Szybkie Nadania". Intensywnie pracujemy nad tym, aby nadawanie paczek przez InPost było proste i intuicyjne - już teraz cały proces trwa zdecydowanie mniej czasu niż wyprawa do punktów nadań, gdzie niejednokrotnie musimy stać w długich kolejkach - tłumaczy w komunikacie Rafał Brzoska, przez InPost. 

InPost jest liderem na rynku krajowym w branży dostaw. W 2018 r. firma dostarczyła 86 mln paczek, co stanowiło wzrost o ponad 50 proc. Paczkomaty InPostu dostępne są w 5 tys. lokalizacji, ale coraz większą popularnością cieszą się dostawy przy pomocy kuriera. 

Dowiedz się więcej: InPost zjeżdża z cenami. Paczkomaty i InPost Kurier tańsze nawet o 20 procent

Firma Ostatnio musiała zmagać się z plagą oszustw, co doprowadziło do rezygnacji z informowania o statusie paczki za pomocą SMS-ów. Można to jedynie zrobić przez aplikację bądź na stronie internetowej. Ciągły wzrost zainteresowania usługami doręczycielskimi to również zasługa wprowadzenia atrakcyjnych cen. W październiku przedsiębiorstwo wprowadziło obniżkę cen. Obecnie za nadanie przesyłki o gabarycie A przez Manager Paczek do Paczkomatu InPost klienci zapłacą 11,99 zł brutto, co było obniżką o 3 zł. Zmiany dotyczył również przesyłek o gabarycie B i D. 

Więcej o: