Pula w Eurojackpot rozbita. Kumulacja trwała od 4 października, jest trzech szczęśliwców

W końcu rozbito pulę w Eurojackpot - trzech zwycięzców podzieli się sumą 90 milionów euro.
Zobacz wideo

Kumulacja w Eurojackpot narastała od 4 października tego roku i dopiero 22 listopada rozbito pulę. Trzy osoby wskazały poprawnie cyfry i liczby: 3, 12, 24, 37, 38 oraz 3,7.

Dwie główne wygrane odnotowano w Niemczech, a jedną na Węgrzech. Zwycięzcy do podziału mają 90 milionów euro, czyli około 385 milionów złotych.

W Eurojackpot należy poprawnie wytypować pięć liczb lub cyfr spośród 50 oraz dwie z dziesięciu. Eurojackpot funkcjonuje od 2012 roku, a od 2017 można grać w niego także w Polsce, to loteria organizowana w 18 państwach Europy.

W kontekście rozbicia najnowszej puli Lotto wspomina, że w Polsce 22 listopada w Eurojackpot padło "wiele wygranych niższych stopni", ale jak dotąd nie pobito wygranej z maja tego roku. Wówczas w ogólnoeuropejskiej loterii Polak wygrał ponad 193 miliony złotych.

Więcej o:
Komentarze (19)
Kumulacja w Eurojackpot 22 listopada. Pula rozbita, trzech szczęśliwców
Zaloguj się
 • glomek

  Oceniono 16 razy 12

  Drogi Autorze,
  cyfry to umowne znaki do zapisu liczb. Gdy ktoś wybiera np. 3 i 33, to nie oznacza, że wybrał cyfrę i liczbę, ale dwie liczby. Pierwsza z nich jest jednocyfrowa, druga dwu, ale obie to liczby.

 • hakatumbaitsumani

  Oceniono 4 razy 4

  W Polsce kupon kosztuje 12,5 złotego, a w reszcie Europy 2 euro, czyli nieco ponad 8,5 zł. Pazerne Lotto sprzedaje losy drożej i jeszcze zabiera 10% ewentualnej wygranej.

 • kilinski_1977

  Oceniono 3 razy 3

  Można wytypować pięć liczb bądź cyfr... No i wszystko jasne, gazeta Wyborcza 🤣

 • Fan Fan Czarny tulipan

  Oceniono 7 razy 3

  EuroJackpot EuroJackpot co to jest w porównaniu z możliwością zarobkowania przez niektórych a funkcjonariuszy państwowych bez konsekwencji prawnych aktualnie w RP?

 • marcus_210b

  Oceniono 1 raz 1

  Czy ktoś zna kogoś kto wygrał w Totka? Ja też nie. To tylko ściema i po cichu likwidują zwycięzców. Oglądaliście the running man? Lub the island?

 • franclajn

  Oceniono 3 razy 1

  W Polsce przy inflacji, jaką rozpętał PiS, starczą te pieniądze, wypłacone w złotych, za rok tylko na kilogram pietruszki.

 • misia2019000

  0

  dokladnie dlaczego w Polsce los Eurojakcpot kosztuje 12 zl!!!!!!??????gdzie na zachodzie 2€!!!!!! okradanie spoleczenstwa w bialy dzien i to w bialych rekawiczkach!!!!

 • anonimowy83

  Oceniono 14 razy 0

  Co im po tych pieniadzach jak to w Polsce rządzi Zjednoczona prawica która uszczęśliwia nas wszystkich.

  #dobryczasdlapolski

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX