Empik i Smyk z ofertą na Black Friday 2019. Promocje na książki i zabawki

Black Friday to idealna okazja, by kupić prezenty świąteczne. Dlatego też specjalną ofertę promocyjną przygotowały Empik i Smyk. Informujemy, w jakich cenach możemy zakupić książki i zabawki w tych sklepach.

Jak wynika z raportu Delloite'a, książki oraz zabawki należą do najpopularniejszych prezentów świątecznych. Częściej Polacy decydują się jedynie na perfumy. Specjalizujące się w sprzedaży tych produktów Empik oraz Smyk, zdecydowały się wprowadzić liczne promocje z okazji Black Friday

Zobacz wideo

Empik wprowadził Black Week oraz dodatkowe promocje w Black Friday

Black Week w Empiku odbywa się w ostatnim tygodniu listopada. Sztandarową promocją sieci jest akcja 3 za 2 na książki, płyty oraz filmy, która potrwa od 29 listopada do 1 grudnia. Ponadto, istnieje możliwość kupna gier planszowych oraz produktów LEGO w cenach obniżonych nawet odpowiednio o 20 i 50 proc. Rabaty dostępne są zarówno w sklepach tradycyjnych, jak i na stronie internetowej empik.com, na której kilkadziesiąt tysięcy produktów znajduje się w obniżonej cenie. Promocja potrwa do 1 grudnia do godz. 23:59, bądź wyczerpania zapasów. 

Promocje Empiku z okazji Black WeekPromocje Empiku z okazji Black Week news.empik.com

>>> Dowiedz się więcej: Czarny piątek. Na Amazonie trwa Black Friday Week. Promocje i obniżki cen

Smyk oferuje nawet 80 proc. zniżki na zabawki

Smyk obniżył ceny całego asortymentu, wprowadzając Black Week, który rozpoczął się 21 listopada i potrwa aż do 2 grudnia. W niższych cenach, w sklepie możemy zakupić zabawki (ceny niższy nawet o 80 proc.), ubrania, akcesoria dla maluszka czy kosmetyki. Pełną listę przecen możemy znaleźć na stronie Smyka w odpowiedniej zakładce. Oto wybrane produkty w niższych cenach: 

  • YoYo Panda, zabawka interaktywna - 179,99 zł (obniżka o 40 proc.)
  • LEGO City, mobilne centrum dowodzenia - 119,99 zł (obniżka o 45 proc.)
  • Barbie, kąpiel zwierzątek, lalka z akcesoriami - 89,99 zł (obniżka o 40 proc.)
  • Samochód zdalnie sterowany - 69,99 zł (obniżka o 40 proc.)
  • Wózek wielofunkcyjny - 699,99 zł (obniżka o 42 proc.)
Więcej o: