Suntago Wodny Świat ruszy 20 lutego. System rezerwacji w wielkim aquaparku już działa. Jest i cennik

Na stronie Park of Poland pojawiła się informacja o planowanym otwarciu wyczekiwanego Suntago Wodny Świat. Będzie to największy zadaszony aquapark w Europie, którego wybudowanie pochłonie prawie 750 mln zł. Na stronie Suntago pojawił się system rezerwacji z cennikiem.

Suntago Wodny Świat to najważniejsza część Park of Poland, gigantycznego parku rozrywki, który od 2017 r. jest budowany pod Mszczonowem k. Warszawy. Złaknieni rodzinnej rozrywki wśród tropików mogą już skorzystać z systemu rezerwacji, który uruchomiono na stronie parku. Sam obiekt ma wystartować już 20 lutego, o czym poinformował Park of Poland.

Suntago Wodny Świat ma ruszyć 20 lutegoSuntago Wodny Świat ma ruszyć 20 lutego Park of Poland

Bilety do Suntago Wodny Świat

Obiekt jest podzielony na trzy strefy tematyczne z szeregiem atrakcji - Saunaria (sauny i łaźnie z basenami witalnymi), Relax (baseny termalne i ogrody pod palmami) oraz Jamango (wodna dżungla ze zjeżdżalniami). Za cały dzień pobytu w aquaparku trzeba jednak będzie sporo zapłacić. Jak wynika z zamieszczonego na stronie internetowej cennika, pięcioosobowa rodzina - rodzice, dziecko do lat 3, starsze dziecko do 120 cm wzrostu, czyli np. 5-latek oraz babcia/senior do pomocy w opiece nad pociechami - będą musieli zapłacić 497 zł za całodniowy pobyt w aquaparku w sobotę. Za ten sam bilet w tygodniu, np. w poniedziałek zapłacimy 50 zł mniej.

Przykładowe ceny biletów dla rodziny w SuntagoPrzykładowe ceny biletów dla rodziny w Suntago Park of Poland

Park ma być otwarty 7 dni w tygodniu, przez cały rok - także w święta. W tygodniu ma działać w godzinach 10:00-22:00, w weekendy i święta w godzinach 9:00-22:00. System rezerwacyjny pozwala już zarezerwować pobyt w kilku różnych wariantach od 20 lutego 2020 r.

System rezerwacji na stronie internetowej aquaparkuSystem rezerwacji na stronie internetowej aquaparku Park od Poland

>>> Banki chcą coraz więcej za kredyty hipoteczne. Marże najwyższe od 9 lat. Rosną już nie tylko ceny mieszkań

Zobacz wideo

Park of Poland dla całej rodziny

Budowa parku opóźniła się. Na początku inwestorzy deklarowali, że pierwsi klienci będą mogli skorzystać z jego atrakcji już wiosną 2019 r. Pod rozkładanym dachem (będzie on otwierany w lecie) znalazły się dwie hale z 18 basenami o łącznej powierzchni 3500 metrów kw., pokoje tematyczne, 10 saun, solanki, wodne place zabaw, a nawet jedna z niewielu w tej części Europy maszyn Surf-Air. Wszystko to w cieniu ponad 740 żywych palm sprowadzanych z tropikalnych miejsc z całego świata. Park będzie też oferował 32 zjeżdżalnie o łącznej długości 3,2 km. Największa z nich będzie miała aż 320 metrów długości. Park of Poland, którego częścią jest Suntago Wodny Świat, będzie też oferował ponad 100 domków jednorodzinnych, które będą stanowiły bazę noclegową, a w przyszłości dwa hotele, które zakwaterują 700 osób.

Więcej o:
Komentarze (72)
Suntago Wodny Świat ruszy 20 lutego. System rezerwacji w wielkim aquaparku już działa. Jest i cennik
Zaloguj się
 • jamagducha

  Oceniono 13 razy 11

  Babcia oczywiście jako tania siła robocza - nie dla relaksu a do zajmowania się dziećmi.

 • dreamwaygo

  Oceniono 7 razy 5

  Cennik tak „przedstawiony” ze nic konkretnego z tego nie wyjika...
  Czy drogo? Jesli tam jest naprawde duzo rzeczy do zabawy to 90zl za caly dzien za dziecko to nie jest wygorowana cena... gorzej jak po 3h nuda i nie ma co robic

 • mauricella

  Oceniono 8 razy 4

  rodzice, dziecko do lat 3, starsze dziecko do 120 cm wzrostu, czyli np. 5-latek oraz babcia/senior do pomocy w opiece nad pociechami

  a babci tez wolno sie kapac i chodzic w bikini czy ma miec najlepiej burkini i tylko dopieprzac przy wnukach??? Rodzice czytajacy gazete niepelnosprawni, ze nie potrafia sie zajac 2 dzieci???

 • super_benek

  Oceniono 11 razy 3

  Liczyli pod 500+😂

 • fallout7777

  Oceniono 4 razy 2

  A byńdzie można łowić ryby bo jak pińcet plus za samo wejscie to co ja tam bendem jadł?

 • arek64

  Oceniono 4 razy 2

  Ciekawe jak będzie wyglądać saunarium? Czy będzie można tam wparować w mokrych gaciach prosto z basenu i usiąść bezpośrednio nimi na deski jak w 99% saun w Polsce? Czy wręcz będzie nakaz strojów kąpielowych w saunie suchej, jak to jest np. w Uniejowie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX