Żabka wprowadza własny system płatności. Od kiedy skorzystamy z Żappka Pay?

Własny system płatności pojawi w najbliższych tygodniach. Z udogodnienia skorzystać będą mogli użytkownicy aplikacji Żappka.

Sieć Żabka bardzo mocno postawiła na rozwój aplikacji mobilnej i wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań. Już wkrótce klienci sklepów pod tym szyldem za zakupy będą mogli płacić za pomocą smartfona. Umożliwić ma to nowa usługa w aplikacji mobilnej - Żappka Pay - podaje serwis internetowy bankier.pl

Zobacz wideo Aplikacje, które pomogą oszczędzać na zakupach

Żabka wprowadza własny system płatności. Od kiedy będzie dostępny? 

Żappka Pay ma być dostępna dla osób korzystających z aplikacji już za dwa tygodnie. - Dołączamy płatności do naszej aplikacji. Już wkrótce usługa będzie dostępna. Dysponujemy zespołem 10 osób, który nieustannie pracuje nad nowymi rozwiązaniami w naszej aplikacji - zapowiadał Tomasz Blicharski, wiceprezes zarządu Żabki podczas EEC Online.

Żabka rozwija także e-commerce

Żabka testuje dwa rozwiązania dotyczące sprzedaży internetowej. Już wkrótce mogą być one wprowadzone, gdyż prace nad tym trwają od kilku tygodni. - Mamy dwa duże testy w Poznaniu i Warszawie. W jednym testujemy home delivery, czyli dostarczanie produktów do domu, w drugim tzw. click and collect, czyli zamawianie w aplikacji i odbiór w sklepie. Obydwa testy idą bardzo dobrze, chcemy stopniowo rozszerzać dostępność testowanych usług na cały kraj - zapowiedział w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Tomasz Suchański, prezes Żabka Polska. 

>>> Dowiedz się więcej: Biedronka idzie za ciosem. Zakupy online wraz z dostawą w każdą niedzielę. W 16 miastach 

Usługa ma się wyróżniać na tle konkurencji szybkością dostaw. Zakupione produkty mają być dostarczane do klientów w ciągu godziny. 

Więcej o: