Biznes Walczy. "1000 zł na start" w OLX. Na jakich warunkach? Czy to się opłaca?

Zamrożenie gosspodarki w ostatnich tygodniach pokrzyżowało plany wielu przedsiębiorców, utrudniając im normalne funkcjonowanie. Dla wielu jedynym ratunkiem jest przeniesienie się do sieci, co wymaga jednak inwestycji. OLX razem z BNP Paribas oferuje program "1000 zł na start". Na czym to polega?

Epidemia utrudniła działalność wielu branżom. Przedsiębiorcy mogą liczyć na wsparcie ze strony rządu w postaci tarczy antykryzysowej, przepisy nie rozwiążą jednak wszystkich problemów.

Nowa rzeczywistość często skłania przedsiębiorców do zmiany lub uzupełnienia sposobu działania. Jednym ze sposobów na odrobienie strat wywołanych epidemią jest zwiększenie sprzedaży w internecie. Zadanie trudno to jednak zrealizować bez odpowiednich inwestycji, o które w czasach gospodarczego spowolnienia może być trudniej.

Jedną z firm, która rozumie potrzeby przedsiębiorców walczących o własny biznes jest OLX. Portal uruchomił program "1000 na plus". Akcja prowadzona wspólnie z BNP Paribas pozwala na płynne wejście biznesów "offineowych" do sieci.

Przedsiębiorcy mogą promować się za darmo w sieci. Nowy pomysł OLX

Wspieramy przedsiębiorców, przez dedykowaną opiekę, założenie strony firmowej na OLX, przyznanie ekwiwalentu 1000 zł na promocję ogłoszeń w początkowej fazie działalności - wyjaśnia Tomasz Grzechnik, ekspert OLX. - Mamy nadzieję, że to pomoże przedsiębiorcom wyjść obronną ręką z kryzysu - dodał.

Wachlarz usług, które objęte są programem jest szeroki - darmowa promocja dotyczy zarówno sprzedaży towarów jak i usług. Ale nie tylko - promować można też ogłoszenia związane z pracą.

Coraz więcej firm wraca do normalności. Szukają pracowników

Grzechnik podkreślił, że z OLX korzysta większość polskich internautów, a przedsiębiorcy, którzy zdecydują się skorzystać z akcji, zyskują do nich dostęp.

Zauważył jednocześnie, że wzrasta liczba firm, które wracają do normalności. Ich aktywność na serwisie wzrasta. W trendach widoczne jest zwiększone zainteresowanie pracą zdalną. Sam proces rekrutacji coraz częściej odbywa się w sieci.

Polecane dla Ciebie