Biedronka z kolejną promocją. Piwo, mleko oraz soki dostępne za 1 zł

Biedronka zdecydowała się wprowadzić kolejną promocję. Tym razem w dniach 15-17 czerwca część asortymentu będzie dostępna za 1 zł.

Najpopularniejsza sieć dyskontów regularnie decyduje się wprowadzać wszelkiego rodzaju promocje. Często są one powiązane z nadchodzącymi uroczystościami, jak Dzień Dziecka czy Dzień Matki, ale nie zawsze tak jest. W poprzednim tygodniu Biedronka wprowadziła możliwość zakupu 12 piw w cenie sześciu. Tym razem sieć wpadła na jeszcze bardziej oryginalny pomysł.

Zobacz wideo Zakaz handlu w niedzielę staje się fikcją. "Solidarność" się wścieka, rząd milczy

Biedronka z kolejną promocją. Produkty do kupienia za 1 zł

W dniach 15-17 czerwca przy zakupach za minimum 99 zł tylko złotówkę wydamy m.in. na mleko, olej, soki czy piwo. Warto zaznaczyć, że oferta dotyczy jedynie posiadaczy karty "Moja Biedronka". 

- Klienci przyzwyczaili się już, że w Biedronce niskie ceny to standard. Teraz jednak nasza sieć idzie krok dalej, oferując nową letnią ofertę. Dla nas bowiem "Codziennie niskie ceny" to nie zwykłe hasło reklamowe. To autentyczne, konkretne działania, które podejmujemy codziennie, by w portfelach naszych klientów zostało więcej pieniędzy na letnie rozrywki - wyjaśnia Michał Gontarz, dyrektor handlowy w sieci Biedronka

Biedronka oferuje produkty za 1 zł. Co będzie można kupić w tej cenie w najbliższych dniach?

W poszczególnych dniach obowiązywania promocji przecenione zostaną różne produkty. W poniedziałek 15 czerwca za 1 zł dostępne były mleko oraz arbuz. W kolejnych dniach w atrakcyjnej cenie zakupić będzie można następujące produkty:

  • 16 czerwca (wtorek) - Delicje szampańskie (limit dzienny: 3 opakowania), sok jabłkowy Riviva 1 l (limit dzienny: 6 butelek).
  • 17 czerwca (środa) olej rzepakowy Wyborny 1 l (limit dzienny: 3 butelki), piwo Harnaś 0,5 l w puszce (limit dzienny: 6 puszek).

Oferta dostępna jest w poszczególnych placówkach handlowych do wyczerpania zapasów. 

Więcej o: