Promocja na piwo w sklepach Biedronka i Lidl. Dziewięć butelek możecie dostać gratis

Biedronka i Lidl przygotowały tego samego dnia bliźniacze promocje na piwo. Tylko dzisiaj 9 października można otrzymać w obu sieciach dziewięć piw gratis.

Lidl i Biedronka są rozpatrywani jako odwieczni rywale. W tym czasie na kolejnego hegemona dyskontów wyrasta polskie Dino, mające już ponad 1300 sklepów (Biedronka przeszło 3 tys., Lidl nieco ponad 700). Sieć ta ma jednak nieco innych odbiorców niż Lidl, którego częściej spotkamy w aglomeracjach miejskich. Biedronki z kolei są wszędzie. 

Ta walka między Lidlem i Biedronka przejawia się między innymi w podobnych wyprzedażach, które sieci organizują w podobnym czasie. Kilkukrotnie oba sklepy robiły już promocję, w której można było gratis otrzymać piwo. Tym razem jednak obie sieci zorganizowały bliźniacze promocje tego samego  dnia. 

Zobacz wideo Oto najświeższa Biedronka w Polsce. Jest nowocześnie i proekologicznie

Promocja na piwo w Biedronce

W piątek 9 października i tylko tego dnia, w Biedronce obowiązuje promocja na zgrzewkę piwa. Kupując 18 butelek piwa marki Hopfe zapłacicie tylko połowę ceny - dziewięć butelek otrzymacie za darmo. Jedna butelka 500 ml będzie kosztować w takim wypadku 1,25 zł zamiast 2,49 zł. Aby skorzystać z promocji, trzeba posiadać kartę "Moja Biedronka", która należy pokazać przy kasie. Z promocji można skorzystać tylko raz na jedną kartę. 

Promocja na piwo w Lidlu

Także w Lidlu promocja na piwo obowiązuje tylko dzisiaj, tj. w piątek 9 października. Tak samo jak Biedronce, kupując 18 butelek piwa, dziewięć z nich otrzymacie gratis. Promocja dotyczy marki Perlenbacher, z tą różnicą do rabatów w Biedronce, taniej można kupić piwo zarówno w butelce, jak i puszce. Jedna butelka 500 ml w promocji kosztuje więc 1,25 zł, jedna puszka 500 mln to tylko 1 zł, a za małą puszkę 330 ml trzeba zapłacić tylko 85 groszy.  

Przypominamy o odpowiedzialnym piciu z umiarem. Alkoholizm to poważna choroba, a spożycie alkoholu na głowę jednej osoby rośnie w całej Europie, także w Polsce. 

Więcej o: