Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot planują wspólny biznes. Wkrótce konferencja, na której przedstawią projekt

Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot planują wspólny biznes. Na razie nieznane są szczegóły nowego projektu, wiele wskazuje jednak na to, że chodzi o branżę konopną. Szczegóły zostaną przedstawione w środę 21 października na konferencji on-line.

Więcej szczegółów na temat tajemniczego projektu dowiemy się w środę 21 październiku. W tym dniu o godz. 12. rozpocznie się konferencja on-line, podczas której Kuba Wojewódzki oraz Janusz Palikot przedstawią najnowszy biznes. Osoby, które potwierdziły, że wezmą w niej udział, otrzymają link, dzięki któremu będą mogły obejrzeć konferencję. 

Zobacz wideo Czy druga fala kryzysu uderzy w rynek pracy?

Nowy biznes Palikota i Wojewódzkiego dotyczy branży konopnej? 

Sam pomysł owiany jest tajemnicy. Na razie nie pojawiały się pogłoski, na jakiejś płaszczyźnie odbywać się będzie współpraca. Na zaproszeniu widzimy byłego polityka oraz telewizyjną gwiazdę pozujących w polu konopi indyjskiej, stąd można wnioskować, że chodzi o branżę konopną. 

Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot zaczynają wspólny biznesKuba Wojewódzki i Janusz Palikot zaczynają wspólny biznes materiały prasowe

Wojewódzki i Palikot łączą siłę. Obaj mają doświadczenie w biznesie

Zarówno Janusz Palikot, jak i Kuba Wojewódzki posiadają spore doświadczenie w biznesie. Przed rozpoczęciem działalności politycznej Palikot posiadał spółkę Jabłonna, która kontrolowała Polmos Lublin, produkujący m.in. wódkę Żołądkową Gorzką. Po odejściu z polityki kupił w 2018 roku browar Tenczynek i skupił się na rozwoju firmy Tenczyńska Okovita działająca w branży alkoholowej. Firma zajmuje się przede wszystkim produkcją piw. 

Kuba Wojewódzki znany jest przede wszystkim z działalności telewizyjnej, ale ma w swoim dorobku również kilka projektów biznesowych. Przede wszystkim posiada dwie restauracje  "Niewinni czarodzieje". Jedna z nich znajduje się w Elektrowni Powiśle, natomiast druga w centrum Krakowa. Wojewódzki założył ostatnio także agencję marketingowa. 

Więcej o: