Biedronka rozdaje 12 piw za darmo. Promocja obowiązuje tylko w piątek

W piątek 20 listopada w sklepach sieci Biedronka będzie obowiązywała promocja 12+12. Oznacza to, że do każdych 12 zakupionych piw butelkowych, 12 kolejnych dostaniemy w gratisie. Oferta jest skierowana do posiadaczy karty Moja Biedronka.

O promocji Biedronka poinformowała na swojej stronie internetowej. Przy zakupie 24 butelek klient posiadający kartę Moja Biedronka otrzyma rabat o wartości 12 najtańszych piw, a gdy te są w tej samej cenie, o wartości 12 z nich. Rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane butelki promocyjne. 

Zobacz wideo Trzy proste myki, które przydadzą się podczas piwa w plenerze. Otwieracz nie będzie już potrzebny!

Promocja na piwa w Biedronce 

Wyjątkowa promocja w Biedronce będzie obowiązywać jedynie w piątek 20 listopada 2020 roku i do wyczerpania zapasów. Za darmo będzie można otrzymać tylko wybrane produkty. Na liście promocyjnej znalazły się piwa takich marek jak:

  • Calsberg,
  • Desperados,
  • Heineken,
  • Hopfe,
  • Somersby,
  • Żywiec.

Pełną listę dostępnych piw można znaleźć tutaj. Można je mieszać dowolnie. Z promocji można skorzystać tylko raz: pół kraty piwa za darmo przysługuje po zeskanowaniu przy kasie ważnej karty Moja Biedronka. Listę sklepów wyłączonych ze sprzedaży alkoholu po godz. 22 można znaleźć na stronie internetowej sieci Biedronka.

Dłuższe zakupy w Biedronce. Kilkaset sklepów działa całodobowo

Od połowy października, w odpowiedzi na wprowadzane restrykcje w zakresie prowadzenia handlu, kilkaset sklepów sieci Biedronka w całej Polsce przeszło na tryb pracy całodobowej.

- Przygotowaliśmy ponad 400 sklepów do całodobowej pracy. W ten sposób ruch klientów powinien rozłożyć się w sklepach bardziej równomiernie, zwiększając bezpieczeństwo i wygodę kupujących. Mamy też specjalne oferty, które sprawią, że zakupy w Biedronce będą nie tylko bezpieczniejsze, ale też bardziej opłacalne - podkreślał Maciej Łukowski, dyrektor działu zakupów i członek zarządu sieci Biedronka, cytowany w komunikacie.

Pełną listę sklepów Biedronki, które są otwarte całodobowo, można znaleźć tutaj. Oprócz punktów otwartych całodobowo, ponad 2350 sklepów sieci Biedronka jest czynnych co najmniej do godz. 23:30.

Więcej o: