Coraz więcej Biedronek otwartych całodobowo. W całej Polsce jest ich już ponad 400 [LISTA]

W ramach Akcji 24, sieć Biedronka rozszerza liczbę placówek, które są czynne przez całą dobę. Od tego tygodnia jest już ich ponad 400 w całej Polsce. Znamy ich lokalizacje.

Oprócz punktów otwartych całodobowo, ponad 2350 sklepów sieci Biedronka jest czynnych co najmniej do godz. 23:30. Dzięki temu klienci sieci otrzymają możliwość dokonania wygodnych zakupów z zachowaniem niezbędnego dystansu społecznego w porze, która im najbardziej pasuje.

Zobacz wideo "Dławienie gospodarki" będzie trwało wiele miesięcy. "Szczyt zachorowań na grypę jest w lutym"

400 sklepów sieci Biedronka jest otwartych całodobowo

- Przygotowaliśmy już ponad 400 sklepów do całodobowej pracy. W ten sposób ruch klientów powinien rozłożyć się w sklepach bardziej równomiernie, zwiększając bezpieczeństwo i wygodę kupujących. Mamy też specjalne oferty, które sprawią, że zakupy w Biedronce będą nie tylko bezpieczniejsze, ale też bardziej opłacalne - podkreśla Maciej Łukowski, dyrektor działu zakupów i członek zarządu sieci Biedronka, cytowany w komunikacie.

Pełną listę sklepów Biedronki, które są otwarte całodobowo, można znaleźć TUTAJ

Biedronka przygotowała specjalne promocje  

Nowością jest promocja dla klientów, którzy zdecydują się na wizytę w sklepach sieci w godzinach między 22:00 a 6:00 rano. Mogą oni liczyć na to, że przy zakupie produktów za 99 zł z kartą Moja Biedronka otrzymają voucher na 15 zł do wykorzystania przez następne 2 dni na kolejne zakupy przy kwocie co najmniej 99 zł.

Na atrakcyjne ceny w przypadku wybranych produktów mogą liczyć także seniorzy. W tym tygodniu będą mogli kupić taniej każdego dnia inne produkty, takie jak np.: świeże mleko, herbata w torebkach, szynka konserwowa czy papier toaletowy. Oferta obowiązuje przy zakupach z kartą Moja Biedronka.

Więcej o: