Lidl i Biedronka z promocjami. Do oferty wraca Lidlomix

Lidl oraz Biedronka przygotowały w tym tygodniu dla swoich klientów promocje. Ponadto do oferty niemieckiego dyskontu wrócił Lidlomix, alternatywa dla popularnego Thermomixu.

Promocje Biedronki i Lidla często idą w parze ze względu na rywalizację tych dwóch sieci na polskim rynku. Czasem promocje są bliźniacze, a kiedy indziej nie mają ze sobą nic wspólnego. Tym razem wyprzedaże w obu sieciach są od siebie zupełnie różne.

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Lidlomix wrócił do oferty niemieckiego dyskontu

Wyprzedaż w Lidlu dotyczy swetrów damskich, które można kupić już za 39,99 zł. Dostępne są trzy kolory - biały, niebieski i różowy. 

Dobrą informacją jest także to, że do oferty Lidla wrócił Lidlomix, informuje "Fakt". To tańsza alternatywa dla Thermomixu, wielofunkcyjnej maszyny do gotowania. Najnowsza wersja oryginalnego urządzenia kosztuje 5 tys. zł, z kolei cena Lidlomixa w sklepach stacjonarnych to 1699 zł. Urządzenie znajdziecie także na stronie internetowej Lidla, ale jest ono droższe o 200 zł i kosztuje 1899 zł. Lidlomix pozwala gotować, smażyć, blendować, gotować na parze, ubijać, miksować, ważyć, siekać i mieszać. Ma też połączenie z internetem przez WiFi, co umożliwia pobieranie nowych przepisów. 

Maseczki ochronne popularnej marki w Lidlu300 zł dodatku dla pracowników. Lidl rozdaje bony na świąteczne zakupy

Glovo, czyli promocja na dostawy w Biedronce

Biedronka z kolei w tygodniu do 28 marca oferuje darmową dostawę. Robiąc zakupy w dyskoncie za pomocą aplikacji Glovo nie zapłacimy dodatkowo za dostarczenie ich do naszych drzwi. Ponadto osoby, które korzystają z tej opcji po raz pierwszy, mogą otrzymać 30 zł zniżki przy zakupach za minimum 60 zł, jeśli wpiszą kod PIERWSZEZAKUPY.

Zdjęcie ilustracyjneBiedronka wypłaci "500 plus" niektórym pracownikom

Zakupy w Biedronce przez Glovo są dostępne w 31 polskich miastach w: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Olsztynie, Grudziądzu, Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Płocku, Lublinie, Białymstoku, Gliwicach, Chorzowie, Sosnowcu, Zielonej Górze, Rzeszowie, Bielsku-Białej, Tychach, Częstochowie i Bytomiu,w Elblągu, Gorzowie Wielkopolskim, Kielcach i w Opolu.

Więcej o: