Lidl rozdaje kupony rabatowe. Oferta obowiązuje od piątku

Sieć sklepów Lidl przygotowała dla swoich klientów ofertę promocyjną. Użytkownicy aplikacji Lidl Plus, którzy zrobią zakupy w weekend, a następnie w środę, otrzymają kupony rabatowe o łącznej wartości do 30 złotych. Akcja potrwa od piątku 18 czerwca do środy 30 czerwca.

"Każdy użytkownik aplikacji Lidl Plus, który zrobi dwukrotnie zakupy w wybranym sklepie Lidla - w weekend, a następnie w środę - otrzyma kupony rabatowe do natychmiastowego wykorzystania. Łączna wartość zniżek na produkty może sięgnąć aż 30 zł. Akcja trwa od piątku 18 czerwca do środy 30 czerwca" - czytamy w przesłanym komunikacie prasowym sieci Lidl Polska

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Lidl rozdaje kupony rabatowe. Jaki warunki trzeba spełnić, aby je dostać? 

W ofercie sklepów sieci Lidl można znaleźć bardzo szeroką gamę produktów: od artykułów spożywczych, przez ubrania, sprzęty kuchenne czy sprzęty ogrodowe po artykuły dziecięce, a nawet narzędzia. Sieć handlowa często wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i proponuje różne oferty promocyjne, mające na celu przyciągnięcie konsumentów. 

Tym razem w ramach akcji "Zostań łowcą okazji z Lidl Plus" już od piątku 18 czerwca, każdy użytkownik aplikacji Lidl Plus, który zrobi zakupy od piątku do soboty, otrzyma kupon rabatowy w wysokości 10 złotych. Uprawnia on do natychmiastowej zniżki przy zakupach za minimum 149 złotych. 

Każda osoba, która zrealizuje swój weekendowy voucher na zniżkę w wysokości 10 złotych, może liczyć na kolejny kupon w środę. Tym razem na zniżkę w wysokości 20 zł przy zakupach za minimum 149 złotych. Oznacza to, że łącznie klienci mają możliwość zaoszczędzenia 30 złotych. 

Promocja jest skierowana wyłącznie do użytkowników aplikacji Lidl Plus. Będzie ona obowiązywała od piątku 18 czerwca do środy 30 czerwca we wszystkich sklepach sieci Lidl Polska. W akcji promocyjnej udziału nie biorą produkty takie jak: napoje alkoholowe (w tym piwo), wyroby tytoniowe, produkty lecznicze lub preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Sieć Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w jej skład wchodzą niezależne spółki, które prowadzą aktywną działalność na terenie całej Europy. W Polsce znajduje się ponad 700 sklepów tej marki. 

Więcej o: