Google ma awarię. Użytkownicy się skarżą. "Wszystkim w biurze szaleją telefony"

Trwa awaria aplikacji Google na smartfonach. Wielu użytkowników zwraca uwagę, że co chwilę otrzymuje komunikat o usterce i nie może korzystać z aplikacji.
Zobacz wideo Nieoczywiste korzyści płynące z bankowości internetowej

"Wszystkim w biurze dzisiaj szaleją telefony z androidem", "bez przerwy wyskakuje okienko z komunikatem 'Google wciąż przestaje działać'", "jest duża awaria, na razie Google nie informuje, o co chodzi" - piszą internauci w serwisie Downdetector. Jeden z nich wskazuje, że awarię mogła spowodować najnowsza aktualizacja. "Jeśli wam też wyskakuje co chwilę komunikat 'Google przestało działać' to odinstalujcie aplikację, najnowsza aktualizacja ma awarię" - czytamy.

Praca zdalnaJak wyczyścić klawiaturę? Pięć sposobów na czystą klawiaturę

Awaria Google. Tysiące zgłoszeń o problemach z aplikacją

Pierwsze doniesienia o wtorkowej awarii Google pojawiły się tuż po godz. 6:00 rano. Użytkownicy zaczęli potem masowo zgłaszać awarie. Problemy z aplikacją Google zgłaszają przede wszystkim mieszkańcy Warszawy, Krakowa i Gdyni.

Komunikat: "Google wciąż przestaje działać" pojawia się co kilka sekund i poważnie utrudnia korzystanie ze smartfonów. Dokładna przyczyna awarii jest na chwilę obecną nieznana. Google nie wydało jeszcze oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

Dym z komina, zdjęcie ilustracyjneMasz "kozę", panele, kominek? Musisz zgłosić do urzędu. Inaczej surowa kara

Więcej o: