Męskie Granie zagra w "Studio Biznes" w samo południe. Wiemy, kto zaśpiewa hymn

Męskie Granie 2021, jedna z najważniejszych polskich tras koncertowych, znów zaczyna granie. Dorota Nowakowska, Brand Manager Marki Żywiec wyjaśni w programie "Studio Biznes", co przygotowali organizatorzy na ten rok. W południe dowiemy się też, kto zaśpiewa hymn jednej z najważniejszych polskich imprez.

Męskie Granie 2021 rusza w środę w samo południe. Na początku w programie "Studio Biznes", gdzie Dorota Nowakowska, Brand Manager Marki Żywiec opowie o planach organizatora jednej z największych i najważniejszych polskich tras koncertowych. 

Męskie Granie 2021 z publicznością. Powrót do normalności

Po roku pandemii wakacje i lato mogą już być pełne koncertów. Startuje też "Męskie Granie" - jedna z najbardziej popularnych imprez muzycznych w Polsce. 

Jakie są plany na tę edycję, czy to już powrót do normalności w 100 proc.? Jak pandemia Covid-19 wpłynęła na przygotowania? Jakie środki bezpieczeństwa przygotowali organizatorzy w związku z pandemią koronawirusa? Na wszystkie pytania odpowie gość Łukasza Kijka. 

Przedstawicielka Żywiec wyjaśni też, jakie było zainteresowanie przedsprzedażą biletów, opowie też, czy jest szansa, by zdobyć wstęp na imprezę. Czy można w niej wziąć w niej udział zdalnie?

Męskie Granie 2021 ma nowy hymn. I teledysk

W samo południe premierę ma też hymn Męskiego Grania i teledysk, który go promuje. Wiemy już nie tylko, jacy artyści wystąpią na koncertach, w jakich miastach się odbędą, ale też kto stoi za piosenką, która ma szansę stać się hitem przez kolejny rok. W Męskim Graniu co roku biorą udział czołowi polscy muzycy, a także twórcy sztuk wizualnych. Pierwsza odsłona projektu miała miejsce w 2010 roku. W 2020 roku w związku z pandemią COVID-19 zrezygnowano z tradycyjnych koncertów - odbył się tylko jeden, w Żywcu. Był jednak transmitowany online. 

Więcej o: